Wielki zły Warzone powraca do życia w Modern Warfare 3 Zombies, bo nic już się nie liczy.

Call of Duty w dalszym ciągu przewyższa siebie w przywiązywaniu wagi do swojego uniwersum i postaci. Po ogłoszeniu powrotu kultowego złoczyńcy Makarowa w Modern Warfare 3, choć nie był on obecny w historii restartów, wszystko jest możliwe.

Powrót Wiktora Zachajewa i pojawienie się Zombie w Modern Warfare 3

Kolejnym klasycznym złoczyńcą, który powraca w Modern Warfare 3, jest Wiktor Zachajew, wielki zły z historii zombie, który po raz pierwszy będzie częścią pakietu w grze Modern Warfare. Zachajew nie odegrał znaczącej roli w zrestartowanych grach Modern Warfare, ale plansza fabularna Call of Duty zdecydowała się sprowadzić go z powrotem w przerywniku filmowym, który miał wprowadzić Modern Warfare 2 (ale tego nie zrobił). Pod koniec tej scenki przerywnikowej Zachajew zostaje wrzucony do głębokiej studni i przez cały czas słychać jego krzyk. Nawet kapitan Price myślał, że ta jesień go zabije.

Wydaje się jednak, że tutaj obowiązują zasady Gwiezdnych Wojen i oczywiście Zachajew powraca z pewnymi bliznami, aby rozpętać epidemię zombie i zapoczątkować historię Zombie w Modern Warfare 3. Zwiastun kinowy, wydany wczoraj wieczorem, tworzy nastrój na Tryb Zombie, który wydaje się przyciągać długoletnich graczy. Wybranym czynnikiem wirusowym jest Aetherium, który zostaje rozproszony przez Zachajewa, zamieniając wszystkich wokół niego w zombie.

Tryb Zombie w Modern Warfare 3

Tryb Zombie w Modern Warfare 3 będzie rozgrywany na dużej mapie i będzie stanowić połączenie trybu Outbreak w Black Ops Cold War i strefy DMZ. Sześć czteroosobowych drużyn będzie musiało spełnić kilka celów i uciec. Powrócą klasyczne funkcje Zombie, takie jak pakowanie ciosów, tajemnicze pudełka i nie tylko. Tryb Zombie w Modern Warfare 3 został opracowany przez Treyarch. Mamy nadzieję, że październikowe wydarzenie ujawniające tryb wieloosobowy Modern Warfare 3 będzie zawierało również szczegóły rozgrywki/Zombie. Gra ukaże się 10 listopada na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: www.bing.com