„WhosImmortal” ujawnia AUG Meta Loadout do Call Of Duty Warzone sezonu 4


Gracz Call of Duty Warzone i influencer YouTube „WhosImmortal” ujawnili wersję usypiającą dla zimnej wojny AUG, która może być metabronią w sezonie 4.

Łatka Call of Duty Warzone „Mercenaries of Fortune” wprowadziła do gry kilka długo oczekiwanych zmian. Dodano zupełnie nową mapę o nazwie Fortune’s Keep wraz z drastycznymi zmianami do już istniejącej mapy Caldery.

Nowa łatka kupiła również zupełnie nowy pojazd wraz ze świeżymi trybami gry, bronią i drastycznymi zmianami w meta broni Warzone.

okładka youtube

Gracz Warzone i wpływowy YouTuber „WhosImmortal” opublikował w swoim ostatnim filmie zestaw karabinu taktycznego Black Ops Cold War AUG. Uważa, że ​​seria Black Ops Cold War AUG ma dużą szansę na powrót na szczeble mety najwyższego poziomu.


Zestaw serii Call of Duty Warzone AUG do strzelanin na średnim dystansie

Od czasu premiery jakiś czas temu, wybuch ery zimnej wojny Black Ops, AUG, znajdował się w czołówce wyborów graczy. Broń była tak dominująca, że ​​twórcy musieli dodać do niej osłabienie odrzutu w Reloaded Patch sezonu 3. Ale sezon 4 Call of Duty Warzone przyniósł kilka bardzo potrzebnych wzmocnień.

Karabin serii, którego oznaczenie w grze to Tactical Rifle Charlie, otrzymał w nowej łatce wzmocnienia ze względu na prędkość wylotową i mnożnik obrażeń szyi. To spowodowało, że broń była dość przerażająca w rękach doświadczonych graczy. Muszą tylko celnie wystrzelić dwie ciągłe serie w górną część tułowia wroga, aby ich powalić.

okładka youtube

Według „WhosImmortal” najlepsze dodatki do średniego zasięgu Black Ops Cold War AUG są następujące:

  • Pysk – Tłumik agencji
  • Beczka – 17″ Tytan
  • Optyka – Ramiona osiowe 3x
  • Podlufka – Agent terenowy Foregrip
  • Czasopismo – 45 Bęben

Tłumik agencji jest integralną częścią każdego karabinu automatycznego z czasów zimnej wojny. Nie tylko tłumi odgłos wystrzału, ale także poprawia kontrolę odrzutu pionowego, prędkość pocisku i skuteczny zasięg broni.

The 17″ Tytan lufa jest tym, co odróżnia tę broń od innych karabinów szturmowych z czasów zimnej wojny, których konstrukcje zwykle składają się z luf Task Force. Ten wariant jest optymalny dla tej broni, ponieważ daje ogromny wzrost szybkostrzelności broni, co jest bardzo potrzebne w przypadku broni typu burst.

Ramiona osiowe 3x to bez wątpienia idealna luneta dla każdego karabinu szturmowego średniego zasięgu z czasów zimnej wojny. Luneta ma doskonały zoom i wyraźne pole widzenia podczas celowania w dół (ADS).

Agent terenowy Foregrip jest bardzo potrzebne, gdyż pomoże w utrzymaniu stabilności broni podczas strzelania. Ten dodatek drastycznie poprawia pionowy i poziomy odrzut pistoletu.

Zaokrąglenie kompilacji, 45 Bęben do tej broni będą używane magazynki. STANAG 54 Rnd Drum nie jest zalecany, ponieważ zapewni tylko trzy dodatkowe wybuchy, co jest złym kompromisem w przypadku wydłużenia czasu celowania.


AUG można sparować z dowolnym z obecnych meta pistoletów maszynowych (SMG), takich jak Marco 5 i Armaguerra 43, aby zająć się walką w zwarciu. Zaleca się używanie graczy Opanowany, Przesada, oraz Zwiadowca bojowy za trzy odpowiednie miejsca na profity.

Gracze mogą również używać Rzucać nożami oraz Migawka granaty jako wyposażenie do wykończenia wyposażenia, które można wykorzystać na wszystkich trzech mapach Call of Duty Warzone.


Zdjęcie profiloweŹródło : https://newslanes.com/2022/07/04/whosimmortal-reveals-the-aug-meta-loadout-for-call-of-duty-warzone-season-4/