WhosImmortal prezentuje „śmiesznie potężny” LKM w Warzone 2


Twórca treści, WhosImmortal, opublikował niedawno film na swoim kanale YouTube, ujawniając, co jego zdaniem jest jedną z najlepszych opcji dalekiego zasięgu, które można wykorzystać w pierwszym sezonie Call of Duty: Warzone 2.0.

Jak większość graczy Modern Warfare II i Warzone 2 prawdopodobnie dobrze zdaje sobie sprawę, RAPP H jest obecnie prawdopodobnie jedną z bardziej niesprawiedliwie niedocenianych broni w COD. Czy to dlatego, że znajduje się na tej samej platformie broni, co Lachmann-556 i Lachmann Sub, czy też dlatego, że RPK dominuje w mecie broni, RAPP H nie jest tak naprawdę bronią, którą wielu graczy wykorzystuje i uruchamia.

Dzieląc to wszystko w niedawnym filmie na YouTube, wymownie zatytułowanym „STREFA WOJNY 2.0: Top 5 NAJBARDZIEJ POTĘŻNYCH ŁADUNKÓW DO UŻYCIA!”, Jednak mistrz wyposażenia WhosImmortal pokazał, że RAPP H jest być może bronią, której wszyscy gracze powinni spróbować w Warzone 2 Sezon 1.

„Nie będę kłamać, to broń, którą początkowo źle oceniałem” – powiedział WhosImmortal w filmie. „RAPP to absolutna bestia na średni dystans. Jest niewiarygodnie potężna. Jeśli znajdziesz się w promieniu 40 metrów lub bliżej, ta rzecz się rozpadnie.

„Powodem, dla którego na duże odległości niekoniecznie jest to tak spójne, jest to, że szybkostrzelność i odrzut tutaj mogą być trochę niezręczne i trochę nieznośne tylko dlatego, że strzela się tak szybko, a odrzut jest tutaj trochę sporadyczny. zdecydowanie trudniejszy niż niektóre inne wybory, ale kiedy trafiasz tym czymś, jest szalony. ”

Oto kompilacja RAPP H WhosImmortal z załącznikami i tuningiem wymienionymi poniżej:

Aby dowiedzieć się więcej o Call of Duty, sprawdź nasze pięć najlepszych list:

Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia naszej osi czasu dotyczącej historii serii Call of Duty!Źródło : https://www.dbltap.com/posts/whosimmortal-shows-off-ridiculously-powerful-lmg-in-warzone-2-01gm6pcka568