Wersja Plunder w Warzone 2 musi być właściwa


Call of Duty: Warzone 2 miesza rzeczy z sezonową zawartością, w tym powrotem popularnego trybu Plunder, który ma zostać odnowiony.


Infinity Ward i Raven Software Call of Duty: Warzone 2 miał ciekawy czas od jego uruchomienia. The Call of Duty series przez dziesięciolecia eksperymentował z różnymi programistami, formatami i ustawieniami, a niektóre działały lepiej niż inne. Call of Duty: Warzone 2 bierze formułę franczyzy i przenosi ją do darmowego formatu Battle Royale i chociaż w przeszłości miała imponującą liczbę graczy, ostatnio gracze porzucają ją na rzecz innych podobnych bitew królewskich, które mogą oferować więcej. Jednak nowa zawartość sezonowa może być przepustką do zachęcenia ludzi do powrotu, jeśli Call of Duty: Warzone 2 dobrze rozgrywa swoje karty.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Początkowo, Call of Duty: Warzone 2 chodziło o stworzenie czegoś nowego i obranie świeżego kierunku dzięki funkcjom takim jak Gułagi 2 na 2, ale kiedy ogłoszono sezon 2, wydawało się, że gra nieco je zmniejsza. Podobnie jak w przypadku konsekwentnego wprowadzania treści, fani oczekują zmian na lepsze, a także nowych funkcji. Na szczęście oprócz dodawania niektórych elementów wydaje się, że Call of Duty: Warzone 2 patrzy wstecz na poprzednie gry w poszukiwaniu inspiracji i ponownie wprowadza starsze tryby, takie jak Plunder, w przyszłych sezonach. To może działać dobrze, ale tylko wtedy, gdy Call of Duty: Warzone 2 podnosi ten tryb i posuwa się naprzód.

POWIĄZANY: Call of Duty: Warzone 2 – Porównanie wyspy Ashika do wyspy Rebirth


Plądrowanie Call of Duty

Zrzut ekranu z Call of Duty Warzone 2 przedstawiający zamaskowanego żołnierza z karabinem snajperskim

Call of Duty: Warzone 2 dał fanom wiele nowych rzeczy do zabawy, takich jak nowe mapy i mechanika, które odświeżyły format w porównaniu z poprzednią iteracją. Niektóre z nich działały naprawdę dobrze, a niektórym trochę brakowało, ale ogólnie Call of Duty: Warzone 2 został dobrze przyjęty przez graczy. Kilka zmian w ostatnim sezonie spotkało się z mieszanymi recenzjami, ale zbliżający się powrót ulubionego przez fanów Plunder to sprytne posunięcie Infinity Ward i Raven Software. Na rynku jest teraz mnóstwo darmowych bitew królewskich, więc Call of Duty: Warzone 2 musi się wyróżniać, a to obejmuje ulepszenie poprzednich trybów, jeśli powrócą.

Fani po raz pierwszy zetknęli się z Plunderem w oryginale Call of Duty: Warzone, i chociaż ma podobieństwa do innych klasycznych trybów Battle Royale, wprowadza kilka własnych, unikalnych zwrotów akcji. Pracując w trzydziestominutowym terminie, gracze muszą ścigać się, aby zgromadzić milion w gotówce. Mogą to zrobić, napadając na skrzynki z zaopatrzeniem, wypełniając kontrakty i znajdując specjalne zrzuty gotówki pojawiające się na mapie. Gracze muszą również chronić swoje własne skrytki i unikać lepkich przeciwników, co mogą zrobić, deponując swoje środki na Balonie Wpłaty Gotówkowej.

Na czym Warzone 2 musi się skupić w grabieży

Call-of-duty-Warzone-2-system-plecaka-nie dziala

Plunder był zabawnym trybem, który przyniósł coś innego niż typowy nacisk na eliminowanie innych graczy. W Battle Royale ci, którzy mieszają, odnoszą zwykle największe sukcesy, ponieważ pomagają wyróżnić się z tłumu podobnych tytułów. Chociaż Plunder nie jest nowy Call of Duty, Call of Duty: Warzone 2 musi upewnić się, że jest dopracowany i wnosi coś, czego gracze nie widzieli wcześniej, oprócz aspektów, które pokochali przede wszystkim. Oryginalny Plunder miał wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy i Call of Duty: Warzone 2 musi upewnić się, że zapewnia również graczom opcje i elastyczność, aby umożliwić im wygrywanie na wiele różnych sposobów.

Po debiucie Plunder wprowadzono różne zwroty akcji, takie jak Blood Money i Golden Plunder, które dodały wariacje do trybu podstawowego. Tak długo, jak włączony jest tryb Plunder Call of Duty: Warzone 2 jest zgrabny, funkcjonalny i zabawny, a dodanie nowych zwrotów akcji może go tylko ulepszyć, gdy gracze przyzwyczają się do trybu początkowego, a następnie uzyskają zupełnie nowe wymiary w miarę wprowadzania innych elementów. Deweloper musi skupić się na tym, jak sprawić, by Grabież była konkurencyjna i wymagająca, budując w sposób, który pozwala odwrócić fortunę i upewnić się, że żadna drużyna nie jest bezpieczna, a ich starannie gromadzona skrytka jest narażona do samego końca.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X

WIĘCEJ: Call of Duty: Warzone 2 Zmiany w sezonie 2 wydają się krokiem wstecz



Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64037936dfc849dbbae1156259c5d4f8&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-plunder-alternate-modes-money-balance%2F&c=12266079608876040439&mkt=fr-fr