Według WhosImmortal najlepsza broń dla TTK w Warzone

Call of Duty: Warzone – Najlepsze karabiny szturmowe i ich niezbędne akcesoria

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier typu Battle Royale w branży gier. Jako kontynuacja popularnej gry Call of Duty: Warzone z 2020 roku, gra wprowadziła nową broń, nowe mapy i świeże wrażenia z rozgrywki dla fanów gatunku.

22 karabiny szturmowe w Warzone 2.0
Gra oferuje 22 karabiny szturmowe po dodaniu arsenału broni MW3 wraz z aktualizacją Sezonu 1. Niektóre szczególne karabiny z pewnością pomogą w eliminowaniu twoich celów. Wielu graczy twierdzi, że Holger 556 jest najlepszym karabinem szturmowym, ale w grze są inne karabiny szturmowe, które radzą sobie znacznie lepiej z określonymi dodatkami.

RAM-7: Czy jest lepszy od Holgera 556?

RAM-7 w Call of Duty: Warzone
Według czołowego gracza Warzone, WhosImmortal, RAM-7 ma najszybszy TTK (czas do zabicia) ze wszystkich karabinów szturmowych w grze. Aby ulepszyć karabin, dodaje następujące dodatki:
– Tłumik: kompensator STER45 Skyfury
– Lufa: Ciężka lufa XRK Coremark 40
– Optyka: Corio Eagleseye 2,5x
– Rękojeść: Ciężka rękojeść wspierająca Bruen
– Magazynek: bęben na 60 naboi

Kiedy opanujesz ten karabin po dużej praktyce, stanie się on bezlitosną bronią, która z pewnością zabije kilka wrogów.

PL 5.56

FR 5.56 w Call of Duty: Warzone
FR 5.56, znany również jako FAMAS, to ulubiony karabin szturmowy dla wielu graczy. W tej wersji dostarczonej przez WhosImmortal nacisk kładziony jest na zwiększenie zasięgu obrażeń, prędkości pocisku, kontroli odrzutu i celności strzału z biodra:
– Tłumik: tłumik ognia duchowego VT-7
– Lufa: Długa lufa 600 mm FR Longbore
– Optyka: Corio Eagleseye 2,5x
– Rękojeść: Ripper 56 FTAC
– Magazynek: magazynek na 60 naboi
FR 5.56 został osłabiony w aktualizacji z 14 grudnia, ale wielu graczy nadal woli go od innych karabinów szturmowych w grze.

SVA 545

SVA 545 w Call of Duty: Warzone
Wysoka szybkostrzelność SVA 545 w połączeniu z niskim odrzutem to poważna zaleta. Z odpowiednimi dodatkami ta broń z łatwością staje się jednym z najlepszych karabinów szturmowych w grze. WhosImmortal używa tych dodatków do swojego SVA 545:
– Tłumik: tłumik ognia duchowego VT-7
– Lufa: Lufa precyzyjna STV
– Optyka: MK. 3 reflektory
– Rękojeść: Chewk Angular Grip
– Magazynek: magazynek na 60 naboi
Konfiguracja ta ma na celu poprawę zasięgu, celności i kontroli odrzutu broni. Takie ustawienie z pewnością czyni karabin znacznie lepszym.

M13B

M13B w Call of Duty: Warzone
Grając w Warzone, na pewno natkniesz się na wielu graczy używających M13B jako swojej podstawowej broni i nie możesz ich winić. WhosImmortal wymienił najlepsze akcesoria, które najlepiej ulepszają tę broń:
– Tłumik: kompensator STER45 Skyfury
– Lufa: Ciężka lufa XRK Coremark 40
– Optyka: Corio Eagleseye 2,5x
– Rękojeść: Ciężka rękojeść wspierająca Bruen
– Magazynek: bęben na 60 naboi
Dzięki wygodniejszej mobilności na duże odległości, w połączeniu z tymi dodatkami, ten karabin sprawi, że Twoi wrogowie będą mieli trudności.

Holger 556: Czy to najlepszy karabin w Warzone?

Holger 5.56 w Call of Duty: Warzone
Holger 556 to prawdopodobnie najpopularniejszy karabin szturmowy w grze. Wersja stworzona przez WhoIsImmortal poprawia kontrolę odrzutu, zasięg i celność karabinu.
– Tłumik: tłumik ognia duchowego VT-7
– Działo: Mecz Chrios-6
– Optyka: Corio Eagleseye 2,5x
– Rękojeść: Angled Grip FTAC SP-10
– Magazynek: magazynek na 40 naboi
Wielu może argumentować, że taka konfiguracja poświęca mobilność i zwrotność, ale biorąc pod uwagę możliwość użycia Holgera 556 na dużych dystansach, karabin staje się łatwiejszy w użyciu.

Źródło: www.bing.com