Według WhosImmortal, która broń wojenna ma wyższy TTK w Warzone

Najlepsza broń do Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier wideo typu Battle Royale w branży gier. Jako kontynuacja popularnej gry Call of Duty: Warzone z 2020 roku, gra wprowadziła nową broń, mapy, a także świeże wrażenia z gry dla fanów gatunku.

Najlepsza broń szturmowa

Warzone 2.0 oferuje 22 karabiny szturmowe po dodaniu arsenału broni MW3 wraz z aktualizacją Sezonu 1, ale jest kilka konkretnych karabinów, które z pewnością pomogą w eliminowaniu twoich celów. Chociaż ta broń nie jest podstawowa, zawsze lepiej jest używać akcesoriów, aby uzyskać lepszą skuteczność. Wielu graczy twierdzi, że Holger 556 to najlepszy karabin szturmowy, ale w grze są inne karabiny szturmowe, które są znacznie lepsze z określonymi dodatkami:

RAM-7: Lepszy niż 556 Holger?

RAM-7 w Call of Duty: Warzone – Według czołowego gracza Warzone, WhosImmortal, RAM-7 ma najszybszy TTK (czas do zabicia) ze wszystkich karabinów szturmowych w grze. Aby ulepszyć broń, dodaje następujące akcesoria:

Pysk: Kompensator STER45 Skyfury
Beczka: Lufa ciężka XRK Coremark 40
Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x
Podlufa: Ciężki uchwyt wspierający Bruena
Czasopismo: 60 okrągłych bębnów

Kiedy już zrozumie się tę broń po dużej praktyce, jest to broń nie do pobicia, która z pewnością spowoduje ofiary.

PL 5.56

FR 5.56 w Call of Duty: Warzone – FR 5.56, znany również jako FAMAS, to karabin szturmowy wybierany przez wielu graczy. W tej wersji udostępnionej przez WhosImmortal skupiono się na zwiększeniu zasięgu obrażeń, prędkości pocisku, kontroli odrzutu i celności strzału z biodra:

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7
Beczka: Lufa długa FR o średnicy 600 mm
Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x
Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56
Czasopismo: 60 okrągłych mag

FR 5.56 został osłabiony w aktualizacji z 14 grudnia, ale wielu graczy nadal woli go od innych karabinów szturmowych w grze.

SVA 545

SVA 545 w Call of Duty: Warzone – Wysoka szybkostrzelność SVA 545 w połączeniu z niskim odrzutem to nie żarty. Z odpowiednimi dodatkami ta broń z łatwością staje się jednym z najlepszych karabinów szturmowych w grze. WhosImmortal używa tych dodatków do swojego SVA 545:

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7
Beczka: Lufa precyzyjna STV
Optyczny: MK. 3 reflektory
Podlufa: Wygięty uchwyt typu Chewk
Czasopismo: 60 okrągłych mag

Konfiguracja ta ma na celu poprawę zasięgu, celności i kontroli odrzutu broni. Takie ustawienie z pewnością czyni karabin znacznie lepszym.

M13B

M13B w Call of Duty: Warzone – Grając w Warzone, na pewno natkniesz się na wielu graczy, którzy używają M13B jako swojej podstawowej broni i nie możemy ich winić. WhosImmortal wymienił najlepsze akcesoria, które podkreślają to, co najlepsze w tej broni:

Pysk: Kompensator STER45 Skyfury
Beczka: Lufa ciężka XRK Coremark 40
Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x
Podlufa: Ciężki uchwyt wspierający Bruena
Czasopismo: 60 okrągłych bębnów

Dzięki wygodnej mobilności dalekiego zasięgu, w połączeniu z tymi dodatkami, ta broń sprawi Twoim wrogom nie lada wyzwanie.

Holger 556: Najlepsza broń w Warzone?

Holger 5.56 w Call of Duty: Warzone – Holger 556 to prawdopodobnie najpopularniejszy karabin szturmowy w grze.Ta konfiguracja opracowana przez WhoIsImmortal poprawia kontrolę odrzutu, zasięg i celność broni.

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7
Beczka: Mecz Chris-6
Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x
Podlufa: Chwyt kątowy FTAC SP-10
Czasopismo: 40-okrągły magazynek

Wielu może argumentować, że taka konfiguracja ogranicza mobilność i obsługę, ale biorąc pod uwagę możliwość użycia Holgera 556 na dużym dystansie, broń staje się łatwiejsza w użyciu.

Źródło: www.bing.com