Według WhosImmortal dowiedz się, która broń ma najlepszy TTK w Warzone

Call of Duty: Warzone 2.0: Najlepsza broń do użycia

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier wideo typu Battle Royale w branży gier. Jako kontynuacja popularnej gry Call of Duty: Warzone z 2020 roku, gra wprowadziła nową broń, mapy, a także odświeżające wrażenia z gry dla fanów gatunku.

22 Bronie szturmowe zostały dodane do Warzone 2.0 po arsenale broni MW3 wraz z aktualizacją Sezonu 1, ale jest kilka szczególnych broni, które z pewnością pomogą w eliminowaniu twoich celów.

RAM-7: Lepszy niż 556 Holger?

Według WhosImmortal, jednego z najlepszych graczy Warzone, RAM-7 ma najszybszy TTK (czas na zabicie) ze wszystkich karabinów szturmowych w grze. Aby ulepszyć karabin, dodaje następujące dodatki:

Kufa: STER45 Skyfury Compensator
Lufa: ciężka lufa XRK Coremark 40
Optyka: Corio Eagleseye 2,5x
Podstawa: Ciężki chwyt wspierający Bruena
Magazynek: 60 okrągłych bębnów

Gdy opanujesz tę broń po dużej praktyce, stanie się ona bronią nie do pobicia, która z pewnością doprowadzi do kilku zabójstw.

PL 5.56

TO PL 5.56 , znany również jako FAMAS, to karabin szturmowy wybierany przez wielu graczy. W tej wersji udostępnionej przez WhosImmortal skupiono się na zwiększeniu zasięgu obrażeń, prędkości pocisku, kontroli odrzutu i celności strzału z biodra:

Kufa: tłumik ognia duchowego VT-7
Lufa: Longbore FR Longbore 600 mm
Optyka: Corio Eagleseye 2,5x
Pod lufą: FTAC Ripper 56
Magazynek: 60 naboi Mag

FR 5.56 został osłabiony w aktualizacji z 14 grudnia, ale wielu graczy nadal woli go od innych karabinów szturmowych w grze.

SVA 545

Wysoka szybkostrzelność SVA 545 w połączeniu z mniejszym odrzutem to nie żart. Z odpowiednimi dodatkami ta broń z łatwością staje się jednym z najlepszych karabinów szturmowych w grze. WhosImmortal używa tych dodatków do swojego SVA 545:

Kufa: tłumik ognia duchowego VT-7
Lufa: Lufa precyzyjna STV
Optyka: MK. 3 reflektory
Podstawa: Chwyt wygięty w kształcie Chewk
Magazynek: 60 naboi Mag

Ta konfiguracja skupia się na zwiększeniu zasięgu, celności i kontroli odrzutu karabinu. Takie ustawienie z pewnością czyni karabin znacznie lepszym.

M13B

Grając w Warzone, na pewno natkniesz się na wielu graczy, którzy korzystają z M13B jako ich główną broń i nie możemy ich winić. WhosImmortal wymienił najlepsze akcesoria, które podkreślają mocne strony tego karabinu:

Kufa: STER45 Skyfury Compensator
Lufa: ciężka lufa XRK Coremark 40
Optyka: Corio Eagleseye 2,5x
Podstawa: Ciężki chwyt wspierający Bruena
Magazynek: 60 okrągłych bębnów

Dzięki wygodniejszej mobilności na duże odległości, w połączeniu z tymi dodatkami, ten karabin utrudni zadanie Twoim wrogom.

Holger 556: Najlepsza broń w Warzone?

TO Holgera 556 to prawdopodobnie najpopularniejszy karabin szturmowy w grze. Ta konfiguracja wykonana przez WhoIsImmortal poprawia kontrolę odrzutu, zasięg i celność karabinu.

Kufa: tłumik ognia duchowego VT-7
Lufa: Chrisios-6 Match
Optyka: Corio Eagleseye 2,5x
Podstawa: chwyt kątowy FTAC SP-10
Magazynek: 40 naboi Mag

Wielu może argumentować, że taka konfiguracja ogranicza mobilność i obsługę, ale biorąc pod uwagę możliwość użycia Holgera 556 na dużych dystansach, karabin staje się łatwiejszy w użyciu.

Źródło: www.bing.com