Warzone zmierza na urządzenia mobilne w 2023 roku


Activision Call of Duty: Warzone jest obecnie jedną z najlepszych gier battle royale, obok Legendy Apex oraz Fortnite. Te dwa ostatnie mogą pochwalić się dostępnością dla graczy w podróży, ponieważ oba tytuły są dostępne na urządzeniach mobilnych.

Na szczęście, Call of Duty: Warzone Gracze wkrótce będą mogli również pochwalić się możliwością grania w swoją ulubioną grę Battle Royale w podróży, ponieważ tytuł trafi na iOS i Androida w 2023 roku.

Informacje dotyczące tytułu zostały udostępnione podczas CODNext Showcase Event. Mobilny tytuł będzie zawierał oryginalną, ulubioną przez fanów mapę Warzone, Verdansk. Wszystko, czego oczekujesz od Warzone na PC i konsole, zostanie przeniesione do wersji mobilnej, w tym serie zabójstw i Gułag.

Do jednego meczu może dołączyć do 120 graczy na żywo, a tytuł mobilny będzie korzystał z tej samej broni i operatorów, co tytuł na PC i konsolę. Z drugiej strony, tytuł przyniesie także rozgrywkę, playlisty, wydarzenia i treści specyficzne dla urządzeń mobilnych.

Tytuł mobilny będzie również udostępniał postępy w przepustce bitewnej na PC i konsoli, dzięki czemu możesz grać na dowolnej platformie i pracować nad postępami, korzystając ze wspólnej listy znajomych i czatu.

Rejestracja wstępna na tytuł mobilny jest już otwarta w sklepie Google Play.

Kredyty obrazkowe: Call of Duty

Źródło: Call of Duty

Źródło : https://mobilesyrup.com/2022/09/15/call-of-duty-warzone-android-ios-in-2023/