Warzone zamyka się dzisiaj na dobre: ​​epicki koniec w zasięgu wzroku!

Call of Duty Warzone, darmowa gra typu Battle Royale, zostanie dzisiaj trwale wyłączona i zamknięta. Wydane w 2020 roku Call of Duty Warzone dołączyło do popularnego trendu darmowych gier typu Battle Royale, po premierze Call of Duty: Modern Warfare. Warto jednak zauważyć, że gracze nadal będą mogli cieszyć się grami Call of Duty związanymi z Warzone po jego zamknięciu.

Charakterystyczne cechy Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone wprowadziło do gatunku kilka nowości, pozwalających graczom na szybkie ponowne dołączenie do bitwy po śmierci dzięki mechanice „gułagu”. Gra zawierała także ikoniczne elementy serii Call of Duty, takie jak serie zabójstw w punktach zakupów. Elementy te pozwoliły grze wyróżnić się w nasyconym gatunku i zaoferować wrażenia z gry oparte na szybkich reakcjach i intensywnej rozgrywce.

Wzloty i upadki Battle Royale

Ale Call of Duty Warzone widziało swój udział w rozwoju. Ulubione przez fanów mapy, takie jak oryginalna Verdansk, zostały później trwale zastąpione, a Call of Duty Warzone oferuje obecnie Calderę jako zamiennik. Mimo to Activision w dalszym ciągu wspiera najnowszą wersję trybu Battle Royale, Warzone 2.0, stale dodając nową zawartość i elementy kosmetyczne, aby zapewnić graczom maksymalne wykorzystanie czasu.

Poruszające pożegnanie z Warzone

Od czasu ogłoszenia zamknięcia wielu fanów i streamerów Call of Duty w zeszłym tygodniu ponownie grało w oryginalną Warzone. Gracze wspominali swoje wspomnienia z gier podczas pandemii i początków tego odświeżającego doświadczenia w trybie Battle Royale, dzieląc się starymi filmami i wracając do Battle Royale po raz ostatni przed jego ostatecznym upadkiem.

Przyszłość Call of Duty

Tymczasem Activision przygotowuje się do premiery Call of Duty: Modern Warfare 3, która ukaże się 10 listopada. Ta nowa odsłona serii zgromadzi wszystkie klasyki z Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) na nowoczesnych platformach.

Dziękuje za przeczytanie! Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?

Źródło: tech4gamers.com