Warzone: wskazówki i triki umożliwiające szybki i efektywny postęp

Warzone różni się od swoich odpowiedników z różnych powodów. Jeśli w nią zagrasz, napotkasz progresywne systemy rozgrywki, mechanikę i komponenty, gdy są one w pełnym rozkwicie. Nic dziwnego, że zyskuje niesłabnącą popularność wśród graczy. Oprócz kultu otaczającego każdą grę COD (Call of Duty), tytuł ten przedstawia długo oczekiwaną nową mapę. Inspirowana ZSRR metropolia nad Morzem Czarnym oferuje mnóstwo funkcji usprawniających ruch, które zapewniają graczom szybką i intensywną rozgrywkę.

Graj skutecznie

Jeśli chcesz efektywnie grać w Warzone, powinieneś skorzystać z poniższych wskazówek:

Jeśli jesteś podobny do innych graczy i chcesz zacząć, musisz skonfigurować swoją minimapę. W ten sposób zdobędziesz najlepsze informacje, które pozwolą Ci podejmować skuteczne decyzje, które pomogą Ci wygrywać walki i pozostać przy życiu. Jeśli chodzi o minimapę, musisz ją minąć w kształcie kwadratu, a nie koła. Okrąg usuwa znaczną część mapy. Ogranicza to zatem ilość informacji, jakie możesz mieć w danym momencie. Jeśli potrafisz zlokalizować czerwoną kropkę na mapie, wyświetli ona lokalizacje, w przeciwieństwie do tego, że jej nie widać, co jest uważane za oczywiste. Dlatego nie powinieneś tworzyć swojej mini-mapy w kształcie koła, ale kwadratu.

Jeśli nie potrafisz skutecznie łupić, możesz stać się lepszy w Warzone. Zawsze zmieniaj sposób przeładowywania lub ustawienia interakcji na coś wygodnego i łatwiejszego. Pamiętaj, aby skorzystać z funkcji interakcji poprzez dotknięcie. Następnie zdecyduj, czy chcesz nadać mu priorytet przed ponownym ładowaniem. Spędzaj mniej czasu na interakcji i zbieraniu przedmiotów, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu na celowaniu, poruszaniu się i ostatecznie wygrywaniu.

Aby ulepszyć Warzone, powinieneś być świadomy swojego otoczenia. Dlatego zawsze ustawiaj się we właściwym miejscu. Większość graczy Warzone przeocza fakt, że nie są świadomi tego, co znajduje się w kręgu i skąd mogą nadejść wrogowie. Nie planują też z wyprzedzeniem swojej pozycji. W rezultacie trafiają pomiędzy kilka oddziałów. Dlatego zawsze rozglądaj się i znajdź najlepsze dla siebie opcje.

Podczas gry w Warzone wielu graczy zostaje złapanych i nie może znaleźć strefy. Ponadto nie słyszą pozostałych trzech oddziałów przybywających od tyłu. Jeśli chcesz poprawić się w tej grze, powinieneś wiedzieć, kiedy walki trwają długo, a kiedy przechyliły się na Twoją korzyść, ponieważ ten czynnik robi dużą różnicę. Wydaje się, że możliwe jest odczytanie sytuacji, które nie odpowiadają Tobie i Twojemu zespołowi. Ponadto powinieneś także nauczyć się rozłączać i próbować w innym momencie.

Powinieneś usprawnić swój ruch, wprowadzając zmiany przesuwne. W ustawieniach powinieneś wybrać opcję „Przesuwanie ciągle działa”. » Sugeruje to, że po wyjściu ze zjeżdżalni będziesz nadal szybko się poruszać, poruszając się do przodu i na boki, nieustannie się wycofując. Dodatkowo możesz także skorzystać z płynnego ruchu, który pozwala każdemu graczowi zachować większą koncentrację przez większość czasu.

Chociaż dobrze jest mieć w momencie ładowania zalety i wady akcesoriów, które będą w 100% dokładne, jest w nich coś więcej, niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Dzieje się tak z powodu problemu w tle. Czasami problem pojawia się również z powodu związku między różnymi akcesoriami. Niezależnie od sytuacji, każdy gracz powinien odwiedzić sekcję dla zaawansowanych na stronie szczegółowych statystyk, aby sprawdzić, czy zmiany wprowadzone w broni są zgodne z zamierzeniami. Dzięki temu będzie mieć pewność, że otrzyma to, czego szuka.

Jeśli chcesz wprowadzić ulepszenia w Warzone, musisz uważnie przestrzegać wszystkich wskazówek. Dzięki temu w mgnieniu oka zauważysz poprawę.

Źródło: www.bing.com