Warzone” wprowadza wściekłość i lawę w piątym sezonie


Activision Blizzard opublikował szczegóły dotyczące tego, czego gracze mogą się spodziewać, kiedy Call Of Duty: Warzonepiąty i ostatni sezon startuje w przyszłym tygodniu.

Po nowym zwiastunie filmowym (który wskazuje na podróże w czasie), post na blogu od deweloperów potwierdził, że Last Stand – piąty i ostatni sezon Call Of Duty: Straż przednia oraz Call Of Duty: Warzone – zbierze”Call of Dutynajbardziej niesławnych złoczyńców na epicki finał”.

Wraz z Raulem Menendezem w sklepie przez cały sezon będą pojawiać się tacy jak Khaled Al-Asad, Gabriel T. Rorke i He „Seraph” Zhen-Zhen.

Gdzie indziej Last Stand wprowadzi nowe ulepszenie pola: serum gniewu. Według wpisu na blogu, używanie serum powoduje, że gracze są „gwałtownie niestabilni, co skutkuje zaciekle skutecznym wzmocnieniem ich walki w zwarciu. Wykazano, że obiekty testowe mają lepsze obrażenia w zwarciu, zwiększoną odległość doskoku i zwiększoną moc ogłuszenia podczas walki bronią białą lub pięściami. Jednak siły obronne potwierdziły, że pod wpływem serum wściekłości Operator staje się głośniejszy i wydaje się odskakiwać z większym zamieszaniem, gdy jest ogłuszony lub błysnął.”

Nowa aktualizacja ma również wprowadzić dwie nowe mapy do gry wieloosobowej. Fortress to średniej wielkości mapa oparta na morskim cmentarzu, podczas gdy Beheaded umieszcza graczy w środku Nowego Jorku.

Istniejące mapy również są ulepszane, a Odrodzenie oferuje nowe zmiany pogody, podczas gdy Caldera zostanie poddana „zwiększonej aktywności wulkanicznej” z lawą spływającą po zboczach Szczytu we wszystkich trybach.

W nowym trybie gry Operacja: Ostatnie wezwanie gracze będą mieli za zadanie bronić Kaldery poprzez „rozbrajanie bomb wokół wyspy lub sabotowanie wyspy poprzez detonację materiałów wybuchowych w wyznaczonych miejscach bomb”. Będą dwa różne wyniki w zależności od wydajności i „zamiaru spowodowania chaosu” przez gracza. Co gorsza, skały wulkaniczne będą spadać z nieba, więc gracze będą musieli mieć oko na wskaźnik wulkanu.

Last Stand ma również wprowadzić nowe, oparte na rundach doświadczenie zombie, The Archon.

Opis głosi: „Od przeklętego pustynnego pola bitwy do serca Mrocznego Eteru: przeżyj Próby, zmierz się z Konstruktem i pokonaj Archonta w epickim zakończeniu Awangarda Zombie. Wykonuj nowe zadania i przetrwaj rundy, korzystając z Ołtarza Przymierzy, Księgi Rytuałów, Fontann Profitów i maszyny Pack-a-Punch, aby przygotować się na ostateczną bitwę z Kortifexem Nieśmiertelnym.”

Premiera Last Stand 24 sierpnia.

W innych wiadomościach, strzelanki typu twin-stick Fale oraz Fale 2: Notoryczne oba zostały udostępnione za darmo jako „prezent pożegnalny” od dewelopera Roba 'SquidInABox’ Hale’a, który zmarł z powodu komplikacji spowodowanych rakiem.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6300716c4d1b4a48b9324639c89ca477&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Fcall-of-duty-warzone-to-introduce-rage-serum-and-lava-with-fifth-season-3294319&c=9162653068808383810&mkt=fr-fr