Warzone wkrótce ogłasza powrót Wyspy Odrodzenia

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych franczyz w branży rozrywkowej, która w ostatnich latach stale się rozwija dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. To był prawdziwy fenomen, a Call of Duty zdołało znacząco zwiększyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Rebirth urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i nazywała się Rebirth Island, mała mapa zaprojektowana specjalnie po to, aby zachęcać do szybkiej akcji i krótszych gier.

Powrót Wyspy Odrodzenia, o którym mowa…

Niestety, Wyspy Odrodzenia już dawno nie ma, natomiast Warzone doczekało się wielu zmian. Gracze od dłuższego czasu mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubienicą fanów ze względu na szybką akcję w zwarciu, a obecnie nie ma odpowiednika. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i wprowadziło kilka zmian w formule. Gracze nie byli entuzjastycznie nastawieni do wielu z tych zmian, a Raven Software niestrudzenie pracowało, aby je naprawić.

Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Jednak nowy znak sugeruje, że to już wkrótce. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia, która pojawi się w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Niepewność utrzymuje się

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale oczekiwano, że Rebirth Island powróci znacznie później, aby stopniowo dostarczać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island ukaże się, gdyż Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com