Warzone & Vanguard, sezon 5 – Jak odblokować karabin szturmowy Lienna 57


Lienna 57 to jeden z najnowszych karabinów szturmowych, które trafiły do ​​piątego sezonu Warzone i Vanguard. Zobaczmy, jak zdobyć popularną AR.

Opublikowano 30 sierpnia 2022 r.

Warzone & Vanguard Season 5 to ostatnia rozgrywka przed wydaniem popularnego i nadchodzącego tytułu Call of Duty Modern Warfare II. Nowa aktualizacja przyniosła nowych operatorów, nowe przedmioty w grze, nową broń i nie tylko.

Aktualizacja sezonu 5 wprowadziła do gry pięć nowych broni, w tym pistolet maszynowy RA 225, rewolwer Valois, BP50 i Lienna 57. Omówiliśmy już sposoby na zdobycie kilku z tych nowych broni, które można znaleźć w naszym Dział Call of Duty.

W tym przewodniku przyjrzymy się karabinowi szturmowemu Lienna 57 i zobaczymy, jak możesz go zdobyć w grze.

Jak odblokować karabin szturmowy Lienna 57 w 5 sezonie Warzone i Vanguard?

Karabin szturmowy Lienna 57 to nadchodzący dodatek do asortymentu broni w Warzone i Vanguard.
Karabin szturmowy Lienna 57 to nadchodzący dodatek do asortymentu broni w Warzone i Vanguard. (Zdjęcie: Activision)

Karabin szturmowy Lienna 57 jeszcze nie pojawił się w grze. Activision wspomniało o przybyciu AR wraz z aktualizacją w połowie sezonu wraz z BP50. Zrozumiałe jest, że twórcy nie uruchomili wszystkich treści za pomocą jednej aktualizacji. Dzięki temu publiczność będzie zaangażowana w grę przez dłuższy czas.

Karabin szturmowy Lienna 57 może być częścią przepustki bojowej lub nagrodą za wykonanie określonego zadania. Dowiemy się na pewno dopiero po wydaniu aktualizacji śródsezonowej, czyli prawdopodobnie za miesiąc. Upewnij się, że śledzisz ten artykuł, ponieważ dodamy aktualizację wyjaśniającą, w jaki sposób możesz zdobyć najnowszy karabin szturmowy.

Aktualizacja sezonu 5 wprowadziła do gry nowe bronie do odblokowania.
Aktualizacja sezonu 5 wprowadziła do gry nowe bronie do odblokowania. (Zdjęcie: Activision)

Wiemy, jak frustrujące może być czekanie na premierę nowej broni. Jednak aktualizacja sezonu 5 w Call of Duty przyniosła nowe bronie, które możesz odkryć. Prototypowy karabin energetyczny, EX1 i lekki pistolet maszynowy RA 225 to jedne z najłatwiejszych broni do zdobycia w tej chwili w grze. Możesz także zdobyć rewolwer Valois, który jest pistoletem i nożem w jednym korpusie.

Aby uzyskać więcej treści do gier, zapoznaj się z naszą sekcją poświęconą Nowości Call of Duty, aktualizacje, przewodniki, funkcje, i więcej!

Wyróżniony obraz dzięki uprzejmości Activision.

Ze scenariuszem Anuj Gupta

Anuj jest doświadczonym pisarzem e-sportu i gier. Przed dołączeniem do Ginx TV spędził ponad siedem lat, grając w wiele tytułów e-sportowych, w tym Dota 2 i Counter-Strike. Możesz go znaleźć grającego w losowe gry, gdy nie jest w nastroju do rywalizacji. Skontaktuj się z nim na Twitterze w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z mediami.

Źródło : https://www.ginx.tv/en/call-of-duty/warzone-vanguard-lienna-57-assault-rifle-season5