Warzone & Vanguard, sezon 5 – Jak odblokować BP50


Call of Duty: Warzone Mid-Season 5 aktualizacja wprowadza długo oczekiwany karabin szturmowy BP50 i oto jak odblokować tę nową broń.

Opublikowano 28 września 2022 r.

Call of Duty: Warzone Mid-Season 5 aktualizacja oficjalnie nadeszła, wprowadzając na stół mnóstwo nowych funkcji i treści. W najnowszej aktualizacji gracze widzą rozmieszczenie złoczyńców Rorke i Seraph, wprowadzenie dwóch nowych broni, mapy Fortress Multiplayer (w sezonie), Rebirth Island’s Resurgence Supreme (w sezonie) i nie tylko.

Dzięki najnowszej aktualizacji gracze Warzone i Vanguard mogą odblokować wyczekiwany karabin szturmowy BP50 i wykorzystać go na polu bitwy na swoją korzyść. Jeśli zastanawiasz się, jak odblokować nowy karabin szturmowy BP50 w 5 sezonie Warzone, oto obszerny przewodnik dla Ciebie.

Jak odblokować karabin szturmowy BP50 w 5 sezonie Warzone i Vanguard?

Istnieją dwa sposoby odblokowania karabinu szturmowego BP50 w Warzone i Vanguard
Istnieją dwa sposoby odblokowania karabinu szturmowego BP50 w Warzone i Vanguard. (Zdjęcie: Activision)

Istnieją głównie dwa sposoby odblokowania nowego karabinu szturmowego BP50 w 5 sezonie Warzone. Pierwszą metodą jest odblokowanie broni poprzez wykonanie określonego zestawu wyzwań w grze. Niestety lista wyzwań nie została jeszcze ujawniona. Spodziewamy się jednak, że gracze będą musieli pokonać określoną liczbę wrogów, jeśli chcą odblokować tę nową broń palną za darmo.

Alternatywnie, gracze mogą natychmiast odblokować karabin szturmowy BP50, kupując schematy broni w sklepie w grze podczas Reloaded sezonu 5. Jeśli wykonywanie wyzwań nie jest dla ciebie, to najlepszy sposób na zdobycie nowej broni palnej.

Warto zauważyć, że wyzwania w grze można ukończyć tylko w Zombies, Vanguard lub Warzone Season 5.

Zaktualizujemy listę wyzwań, gdy tylko otrzymamy oficjalne potwierdzenie od deweloperów.

BP50 to w pełni automatyczny karabin szturmowy typu bullpup o dużej szybkostrzelności
BP50 to w pełni automatyczny karabin szturmowy typu bullpup, który może pochwalić się wysoką szybkostrzelnością. (Zdjęcie: Activision)

Zgodnie z opisem w grze, BP50 jest w pełni automatycznym karabinem szturmowym typu bullpup, który charakteryzuje się wysoką szybkostrzelnością, a jednocześnie jest zabójczy i celny na dalekim dystansie.

Opis dalej stwierdza, „Zabierz ze sobą Zbieracza podczas rozmieszczania z tą żądną amunicji bronią. Jej szybka szybkostrzelność pomaga eliminować wrogich Operatorów, zanim będą mogli zareagować, ale obserwuj, jak liczy się amunicja. Użyj rusznikarza, aby jeszcze bardziej zwiększyć szybkostrzelność broni lub stworzyć bardziej stabilną platformę strzelania ”.

Więc masz wszystko, wszystko, co musisz wiedzieć o odblokowaniu karabinu szturmowego BP50 w Call of Duty: Warzone Season 5.

Aby uzyskać więcej treści do gier, zapoznaj się z naszą sekcją poświęconą Nowości Call of Duty, aktualizacje, przewodniki, funkcje, i więcej!

Wszystkie prezentowane obrazy są dzięki uprzejmości Activision.Źródło : https://www.ginx.tv/en/call-of-duty/warzone-vanguard-season-5-unlock-bp50