Warzone ujawnia nowy teaser „Ściśle tajne”


Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Straż przednia Sezon 3 ma się ukazać jeszcze w tym miesiącu, a Activision zaczyna w znaczący sposób budować szum. Nowy e-mail od wydawcy uzyskany przez @ModernWarzone zawiera temat „nie wierz w ich kłamstwa”. Wiadomość e-mail zawiera obraz pliku na biurku z oznaczeniem „Ściśle tajne”. Plik zawiera kawałek taśmy na zewnętrznej stronie koperty z napisem „wyciek do prasy, jeśli zniknę”. Z pliku można zobaczyć dwa zdjęcia, ale trudno je rozróżnić.

Obraz zwiastuna można znaleźć w zamieszczonym poniżej tweecie.

Na obrazku widać kartkę zawierającą wiadomość w alfabecie Morse’a. W kontynuacja Tweet, @ModernWarzone potwierdza, że ​​tłumaczenie brzmi „NIE WIERZ W NI. TAJNA BROŃ ISTNIEJE. JESTEM KOMPROMISEM”. W tej chwili nie jest jasne, czym dokładnie są „tajne bronie”, ale wydaje się, że można bezpiecznie założyć, że może być powiązana z crossoverem Godzilla / King Kong, o którym mówi się, że pojawi się w nowym sezonie. Wraz z premierą sezonu 3 27 kwietnia, wydaje się, że możemy bezpiecznie założyć, że w nadchodzących dniach będziemy mieć jeszcze więcej wskazówek!

Po zapoznaniu się ze złośliwością we wczorajszym zwiastunie sezonu 3 z pewnością wydaje się, że Activision ciężko pracuje, aby zbudować szum wokół tego crossovera. Godzilla i King Kong pojawiali się na przestrzeni lat w wielu grach wideo, ale w serii Call of Duty istnieje duży potencjał dla tych dwóch. Mamy nadzieję, że występy Godzilli i King Konga będą w stanie sprostać całemu zamieszaniu i zapewnią wrażenia, które będą mogli cieszyć się fanami Call of Duty!

Call of Duty: Warzone jest obecnie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Możesz sprawdzić całą naszą poprzednią relację z gry tutaj.

Co sądzisz o tym nowym zwiastunie Call of Duty: Warzone? Czy jesteś podekscytowany trzecim sezonem? Daj nam znać w komentarzach lub udostępnij bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Marcdachamp. rozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/call-of-duty-warzone-top-secret-godzilla-king-kong-tease/