Warzone Tip daje graczom więcej PD broni — Arondight


Znajdowanie exploitów może być po prostu jednym z najfajniejszych aspektów gry. Szlifowanie się na szczyt jest świetne iw ogóle, ale nic nie jest bardziej satysfakcjonujące niż przechytrzenie programistów i znalezienie sztuczki, która sprawi, że będzie ciekawiej. W tym przypadku twórca treści znalazł ostatnio sposób na zwiększenie ilości PD broni, które zdobywasz za jednym razem.

Jednym z najnowszych dodatków do Call of Duty: Warzone jest nowy wybór broni z innego tytułu z serii, Call of Duty: Vanguard. Podczas gdy gracze są podekscytowani możliwością korzystania z nich w grze, istnieje pewien dylemat, w który napotykają niektórzy. Najskuteczniejszym sposobem na zdobycie PD broni dla linii Vanguard jest granie w samo Call of Duty: Vanguard. W przeciwnym razie proces wyrównywania tych broni jest znacznie wolniejszy i bardziej żmudny.

Twórca treści o nazwie IceManIsaac znalazł sposób na obejście tego problemu. Wszystko, co musisz zrobić, to rozegrać mecz Grabież.

To, czego szukasz w tej metodzie, to możliwość odrodzenia się, co zapewnia Plunder. Oczywiście, bycie zabitym od razu oznacza, że ​​tracisz mnóstwo PD z reszty meczu. Dzięki Plunder nadal będziesz mógł wrócić, gdy zostaniesz wyeliminowany. Więcej czasu na zgarnięcie kilku zabójstw i zgromadzenie większej liczby PD.

Kolejną istotną częścią tej sztuczki jest znalezienie ściśle tajnych kontraktów. Po ukończeniu gracze mogą otrzymać mnóstwo nagród z Ściśle Tajnych Kontraktów, zwłaszcza XP. Mając przyjaciół po swojej stronie, łatwiej jest połączyć siły i rozproszyć się, gdy zajdzie taka potrzeba. W ten sposób IceManIsaac zdołał wspiąć się z poziomu 1 na 16 w zaledwie dziesięć minut. Nie udało mu się też po drodze dwóch kontraktów, więc jest prawdopodobne, że mógł otrzymać więcej.

Ten exploit prawdopodobnie zostanie osłabiony w taki czy inny sposób, gdy słowo wyjdzie na jaw, więc jeśli planujesz go wypróbować, możesz chcieć to zrobić od razu.

Czy zgadzasz się z tą metodą? Daj nam znać, jeśli masz inne wskazówki, którymi chcesz się podzielić!Source : https://www.arondightgg.com/blog/call-of-duty-warzone-tip-gives-players-more-weapon-xp