Warzone: szalony błąd wysadza helikoptery bez powodu


Całkowicie absurdalny nowy błąd w Call of Duty: Warzone wysadza całe zespoły w helikopterach, ale nikt nie wie dlaczego.

Chociaż Call of Duty: Warzone jest z pewnością jedną z najlepszych gier Battle Royale w historii gier wideo, doświadczyliśmy wielu błędów i usterek, które częściowo zrujnują grę i psują jej potencjał.

Nie wspominając o kodach, debacie na temat wspomagania celowania na kontrolerach, jest bardzo irytujący nowy błąd z helikopterami, który może całkowicie zrujnować twoją grę bez powiadamiania cię.

Aktywacja

Helikoptery są obecnie bardzo niebezpieczne w Call of Duty: Warzone, uważaj na nie.

Najtrudniejsza część tej historii i gracze zaczynają się nią męczyć. Na Rebirth Island są pewne miejsca, które wysadzą helikoptery, jeśli po nich przejdziesz.

Gracz, który umieścił ten film na YouTube, również poświęcił czas na wyjaśnienie tego błędu, a nawet wykorzystuje go na swoją korzyść, aby pokonać przeciwników.

Ponadto stworzył mapę, która podświetla na czerwono niebezpieczne miejsca dla helikopterów na Rebirth Island, którą dzielimy się z Wami poniżej.

Teraz miejmy nadzieję, że deweloperzy, Raven Software, rozwiążą ten problem tak szybko, jak to możliwe, aby nikt nie bał się wsiąść do helikoptera podczas gry na Rebirth Island.Source : https://hitechwiki.com/warzone-crazy-bug-blows-up-helicopters-for-no-reason/