Warzone: Sprawdź grę, zanim szybko ją odinstalujesz

Dowiedz się, jak Doktor Disrespect dokonał niesamowitego wyczynu w Call of Duty: Warzone

Streamer Dr Disrespect to jedna z najbardziej ikonicznych postaci na scenie streamingu gier wideo. Ostatnio nawet odważył się założyć własne studio tworzenia gier wideo, Midnight Society. Jednak tym, co naprawdę przykuło uwagę wszystkich jego fanów, był jego najnowszy wyczyn w grze Call of Duty: Warzone.

„Ukończona” strefa Warzone – wyczyn niemożliwy?
Gry online typu Battle Royale, takie jak Call of Duty: Warzone, słyną z braku jasnego zakończenia. Jednakże Dr Disrespect twierdzi, że ukończył grę, a po swoim exploitie nawet usunął ją ze swojego systemu.

Odblokowano sekretne zwycięstwo
Sezon 2 Warzone wprowadził nowy warunek zwycięstwa „Dominacja mistrza”. Aby odnieść to tajne zwycięstwo, musisz wygrać pięć meczów z rzędu lub w sumie 30 meczów i znaleźć trzy ukryte kontrakty, które powodują eksplozję bomby atomowej.

Po dokonaniu tego wyczynu streamer podzielił się kluczowymi momentami swojego zwycięstwa w filmie na swoim kanale YouTube. Następnie odinstalował grę ze swojej biblioteki Steam, wprawiając swoich fanów w osłupienie.

Zaskakujący, ale zasłużony gest
Nieoczekiwana reakcja doktora Disrespecta zszokowała jego fanów, ale po dokonaniu takiego wyczynu niewątpliwie został wezwany do uczczenia tej okazji.

Śledź nas, aby uzyskać więcej rozrywkowych treści na Facebooku, Twitterze, Instagramie i YouTube.

Źródło: fandomwire.com