Warzone Sezon 3 Reaktywacja: wszystko, co musisz wiedzieć o nowym wydarzeniu Public Heavy Armor

Przyjrzyjmy się szczegółom najważniejszego wydarzenia trzeciego sezonu Warzone Reloaded, publicznego wydarzenia związanego z ciężkim pancerzem, które z pewnością zmieni zasady gry w Waszych grach.

Czym jest wydarzenie publiczne dotyczące ciężkiego pancerza w Warzone?

Wydarzenie publiczne Ciężki pancerz to nowe wydarzenie, które może nastąpić podczas infiltracji, zwiększając o jeden maksymalną liczbę płyt, które można założyć.

Oznacza to, że gdy wydarzenie jest aktywne, gracze mogą wyposażyć się w maksymalnie cztery płyty, zwiększając ich wytrzymałość pancerza o 50. Ta zmiana powinna wydłużyć czas zabijania i urozmaicić rozgrywkę.

Wydarzenie będzie dostępne tylko na Wyspie Odrodzenia, jednak nie ma gwarancji, że wystąpi podczas każdej rozgrywki, ponieważ według twórców będzie to „rzadkie wydarzenie”.

Na początku gry każdemu graczowi automatycznie przydzielane jest dodatkowe miejsce na zbroję, przy czym trzy z czterech miejsc są już zajęte.

Istnieje jednak wyjątek dla graczy, którzy korzystają z atutu Utwardzony. Będą mieli tylko trzy miejsca na pancerz, dwa już zajęte, a trzecie puste. Każda płyta pancerza zapewni 66,7 PW zamiast zwykłych 50.

Dodatkowe miejsce na pancerz będzie dotyczyło wszystkich typów kamizelek, takich jak standardowa 3-płytowa kamizelka, kamizelka komunikacyjna, kamizelka medyczna, kamizelka maskująca i nośnik płyt hartowanych.

Źródło: www.dexerto.com