Warzone Season 5 Last Stand – data i godzina premiery


Kiedy rozpocznie się 5 sezon Warzone? Ostatni sezon Call of Duty Vanguard i Warzone jest tuż za rogiem! Wszystko musi się skończyć, a po dwóch i pół roku era Warzone Battle Royale Call of Duty wkrótce przejdzie do historii. Piąty i ostatni sezon Warzone w 2022 roku nazywa się Last Stand i zawiera mnóstwo nowej zawartości. Obejmuje to nowe elementy kosmetyczne, nowy tryb ograniczony czasowo i nie tylko. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o dacie i godzinie premiery 5 sezonu Warzone.

Kiedy wyjdzie 5 sezon Warzone?

Warzone Season 5 Last Stand Data i godzina rozpoczęcia

Call of Duty Warzone Sezon 5 Last Stand rozpocznie się w środę, 24 sierpnia. We wtorek 23 sierpnia pojawi się duża aktualizacja dla Vanguard o 18:00 CEST / 17:00 BST / 12:00 ET / 9:00 PT. A następnego dnia aktualizacja Warzone S5 zostanie wdrożona o 18:00 CEST / 17:00 BST / 12:00 ET / 9:00 PT. Nowy sezon będzie dostępny natychmiast po aktualizacji, po pobraniu nowej zawartości.

Podobnie jak w przypadku wszystkich głównych aktualizacji, aktualizacja sezonu 5 zawiera mnóstwo nowej zawartości, w którą gracze mogą zatopić zęby. To może być ostatni sezon Warzone, ale deweloperzy chcą mieć pewność, że Warzone odejdzie z hukiem. Na początek są pewne drastyczne zmiany w Calderze. Peak POI stanie się aktywnym wulkanem, z lawą tryskającą wszędzie. Uważaj, aby nie wchodzić w to! Niebo też się zmieniło! Nad kalderą nie będzie już burzy, a raczej mieszanka światła słonecznego i kłębiącego się dymu wulkanu. Wreszcie mamy nowy Gułag również, tym razem wokół tematu wokół wulkanu.

Oczywiście to tylko zmiany Caldery. Aktualizacja zawiera również nowy tryb ograniczony czasowo o nazwie Operacja: Ostatnie połączenie. Tryb Last Call jest inspirowany Search and Destroy i zawiera „różne wyniki w zależności od wyników meczu”. Następnie jest Wydarzenie społecznościowe Heroes vs. Villains z mnóstwem niesamowitych nagród. Co więcej, błyszcząca nowa przepustka bojowa, czterech nowych operatorów, pięć nowych broni i wiele więcej! Mając to na uwadze, to wszystko, co musisz wiedzieć o dacie i godzinie premiery 5 sezonu Warzone oraz nowej zawartości.

Promowane filmyŹródło : https://www.gosunoob.com/call-of-duty-warzone/season-5-last-stand-release-date-time/