Warzone przywraca playlistę Quads po skargach – na co czekają gracze?

Niezadowoleni gracze

Społeczność Warzone wyraziła w tym tygodniu swój gniew w mediach społecznościowych po usunięciu Quadów w najnowszej aktualizacji playlisty, co zmusiło Raven Software do reakcji. W każdy czwartek Raven Software zmienia wielkość drużyn, mapy i tryby w ramach cotygodniowej aktualizacji playlist. To wciąż pozostawia część graczy niezadowolonych, ponieważ ich ulubiony tryb gry został usunięty.

Frustracja gracza

Jeden z ulubionych trybów gry graczy Warzone, Vondel, został usunięty, co rozzłościło społeczność graczy. Jeśli gracze nie mają przyjaciół, z którymi mogliby grać, nie chcą być zmuszani do gry w drużynach, które im nie odpowiadają. Gracze ci poczuli się zdradzeni, gdy usunięto quady, co wywołało ostry sprzeciw społeczności.

Reakcja Raven Software

Dzień po usunięciu quadów Raven Software odpowiedziało, ogłaszając: „Chcieliście quadów w trybie Resurgence na Vondel, więc wracamy na weekend. Jeśli chcesz go znaleźć w przyszłym tygodniu, będziesz musiał wziąć udział w głosowaniu społeczności. » Gracze zostali poproszeni o oddanie głosu na Vondela, jeśli chcą go z powrotem, i ich głos został usłyszany.

W międzyczasie gracze mogą ponownie cieszyć się Vondelem ze swoją drużyną, bez obawy, że będą zmuszeni grać na innej mapie.

Źródło: www.bing.com