Warzone przewiduje rychły powrót Wyspy Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która od kilku lat stale się rozwija dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. Było to nie lada fenomenem, a Call of Duty zdołało znacznie zwiększyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie dodały pikanterii i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej lubianych map w grach pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa zaprojektowana specjalnie, aby zachęcać do szybkiej akcji i krótszych gier.

Niestety, Wyspy Odrodzenia nie ma już od jakiegoś czasu, podczas gdy Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od jakiegoś czasu mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubioną mapą fanów ze względu na szybką akcję na małej przestrzeni, a obecnie nie ma nic podobnego do niej.

Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło pewne zmiany w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian, a Raven Software ciężko pracowało, aby je zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Rebirth Island powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Jednak nowy znak może sugerować, że to już wkrótce. Dataminerzy odkryli wzmianki o tym, że Wyspa Odrodzenia będzie częścią Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

WYSPA ODRODZENIA MOŻE POWRÓT PONOWNIE W SEZONIE 3!

Dataminerzy znaleźli pliki gry odwołujące się do „s3_rebirth” po dzisiejszej aktualizacji dla MW3 i Warzone 👀 pic.twitter.com/CpZQ8yrdt0 — ModernWarzone (@ModernWarzone) 7 lutego 2024 r.

Fortune’s Keep również została dodana w ramach tego sezonu, ale Wyspa Odrodzenia miała pojawić się znacznie później, aby stopniowo dostarczać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island zostanie wydana, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com