Warzone: pojawienie się nocnej mapy rozpala fanów

Zaskakującego odkrycia dokonał użytkownik Reddita w związku z niewielką modyfikacją jednej z map Call of Duty: Warzone, sugerującą pojawienie się wariantu mapy nocnej do gry Battle Royale. Call of Duty: Warzone w dalszym ciągu otrzymuje silne wsparcie, a ciągłe zmiany i nowa zawartość utrzymują zaangażowanie graczy. Choć niektórzy spekulują, że zmieniające się światła na mapie mogą być powiązane z nadchodzącym wydarzeniem Halloween, fani są podekscytowani potencjalnym dodaniem mapy nocnej, która byłaby pierwszą w Warzone.

Ciągłe zmiany w Warzone

Od czasu premiery Call of Duty: Warzone przeszło kilka zmian wprowadzających różne wydarzenia, broń i mapy do tytułu Battle Royale, dzięki czemu dodanie mapy nocnej stało się prawdopodobne. Mimo że Call of Duty: Modern Warfare 3 ukaże się wkrótce, 10 listopada, wsparcie dla Call of Duty: Warzone wciąż rośnie. Jako jedna z najpopularniejszych konkurencyjnych gier online, w tytule regularnie pojawiają się nowe zmiany, czy to w zakresie wzmocnień, osłabień, czy dodawania nowej zawartości dla graczy, niezależnie od tego, czy są nowi, czy starzy. Ponieważ Warzone jest grą darmową, organizowane są różne wydarzenia, aby utrzymać zaangażowanie graczy.

Intrygujące odkrycie

Użytkownik Reddita, u/McCloudUK, zauważył zmianę w jednym z budynków na mapie Al Mazrah, która może wskazywać na pojawienie się nowego wariantu mapy nocnej dla Call of Duty: Warzone. Dokładniej byłaby to nocna wersja Al Mazrah. Na opublikowanym zdjęciu wszystkie światła wewnątrz budynku są włączone w biały dzień, a niektóre z nich mają różne kolory. Wcześniej światła w tym samym budynku przy Al Mazrah były zawsze wyłączone, co skłoniło fanów do spekulacji, że wkrótce będzie dostępny bilet nocny do Al Mazrah.

Nowe perspektywy dla Warzone

Chociaż istnieją teorie, że różne kolorowe światła są powiązane z nadchodzącym wydarzeniem Halloween w Call of Duty, pewne jest, że pojawienie się nocnej mapy będzie dużym wydarzeniem dla Warzone 2 i wzbudzi wiele uwagi wśród graczy. Call of Duty nie boi się podejmować ryzyka, oferując nowe rzeczy, jak na przykład integrację trendu TikTok z Modern Warfare 2. Dodatkowo w franczyzę zaangażowało się także kilka wpływowych osobistości, takich jak Nicki Minaj, 21 Savage i Snoop Dog. Chociaż dodanie mapy nocnej może nie mieć takiego samego wpływu, z pewnością jest to coś, co gracze chcą zobaczyć.

Call of Duty: Warzone jest już dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: www.bing.com