Warzone planuje wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Możliwy powrót do służby na Wyspie Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek w branży rozrywkowej, która rozwinęła się dopiero w ostatnich latach dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii.

Zjawisko to pozwoliło Call of Duty znacznie zwiększyć swój zasięg i wyjść poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej lubianych map w grze została wydana wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa, która miała zachęcać do szybkiej akcji i krótszych meczów.

Długo oczekiwany powrót

Niestety Wyspy Odrodzenia już dawno nie ma, gdyż Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubieńcem fanów ze względu na szybką akcję w zamkniętej przestrzeni, a teraz naprawdę nie ma nic podobnego.

Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i wpłynęło na kilka zmian w formule. Graczom nie podobało się wiele rzeczy, a Raven Software ciężko pracowało, aby to zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Rebirth Island powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Jednak nowy znak może sugerować, że to już wkrótce.

Potencjalny powrót w sezonie 3

Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia, która pojawi się w połowie Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca. Mamy nadzieję, że stanie się to wkrótce.

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale oczekiwano, że Wyspa Rebirth pojawi się znacznie później, aby regularnie dostarczać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island będzie dostępna, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com