Warzone planuje wkrótce powrót Wyspy Odrodzenia

Możliwe ponowne pojawienie się Wyspy Odrodzenia na Warzone

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych serii rozrywkowych, która w ostatnich latach rozwinęła się jeszcze bardziej dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do większej serii. To był fenomen, a Call of Duty zdołało znacząco zwiększyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak „Odrodzenie” urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedną z najpopularniejszych map w grze jest Wyspa Rebirth, mała mapa, która ma zachęcać do szybkiej akcji i krótszych gier. Niestety, Wyspa Odrodzenia zniknęła na jakiś czas, ale wygląda na to, że wkrótce powróci.

Długo oczekiwany powrót

Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót Wyspy Odrodzenia, ponieważ stała się ona jedną z ich ulubionych ze względu na szybką akcję w ciasnej przestrzeni, a teraz naprawdę nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone doczekało się ostatnio kilku zmian, ale twórcy potwierdzili, że mapy takie jak Rebirth Island powrócą. Nie wiemy jednak dokładnie, kiedy to może nastąpić. Nowa wskazówka sugeruje jednak, że może to nastąpić nieuchronnie. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji sezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Co więcej, w tym sezonie do gry dodano Fortune’s Keep, ale Rebirth Island planowano powrócić później, aby kontynuować dostarczanie zawartości dla Warzone. Na razie nie wiemy, kiedy Rebirth Island powróci, gdyż Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com