Warzone planuje rychły powrót Wyspy Odrodzenia

Powrót Wyspy Odrodzenia do Warzone

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która w ostatnich latach odnotowała niesamowity rozwój dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. To był fenomen, a Call of Duty zdołało znacznie rozszerzyć swój zakres i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i zapewniły graczom dynamikę.

Zniknięcie Wyspy Odrodzenia

Niestety, Wyspa Rebirth jest już od jakiegoś czasu opóźniona, ponieważ Warzone przeszło wiele zmian. Gracze mieli nadzieję na powrót tej mapy od jakiegoś czasu, ponieważ stała się ona ulubioną mapą fanów ze względu na szybką, zamkniętą akcję, a obecnie nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone Sezon 2 wystartował w 2022 roku z kilkoma zmianami w formule, w tym z dodaniem Fortune’s Keep. Jednak wzmianka o Wyspie Odrodzenia w plikach gry sugerowałaby możliwy powrót w sezonie 3.

Możliwy powrót w sezonie 3

Po dzisiejszej aktualizacji eksploratorzy danych odkryli odniesienia do „s3_rebirth”. Możliwe, że stanie się to podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca. Twierdza Fortuny również została dodana do zawartości tego sezonu, ale Wyspa Odrodzenia miała powrócić w późniejszym terminie. Na razie nadal nie wiemy, kiedy Wyspa Rebirth powróci, gdyż Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com