Warzone: nieuchronny powrót Wyspy Odrodzenia

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych serii rozrywkowych, która w ostatnich latach stale się rozwija dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. To był prawdziwy fenomen, a Call of Duty zdołało ogromnie rozszerzyć swój zasięg i ewoluować poza prosty gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie dodały pikanterii i utrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth, mała mapa mająca na celu zachęcanie do szybkiej akcji i krótszych gier.

Oczekiwany powrót

Niestety, Wyspa Odrodzenia zniknęła już na jakiś czas, podczas gdy Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót tej karty, ponieważ stała się ona ulubienicą fanów ze względu na szybką akcję na bliskim dystansie, a obecnie nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku z kilkoma zmianami w formule. Gracze nie byli zadowoleni z wielu z tych zmian, a Raven Software ciężko pracowało, aby je zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to może nastąpić. Jednak nowy znak może sugerować, że to już wkrótce.

Możliwy przyjazd w sezonie 3

Dataminerzy odkryli wzmianki o tym, że Wyspa Odrodzenia będzie częścią Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca. Fortune’s Keep również została dodana w ramach tego sezonu, ale oczekiwano, że Wyspa Odrodzenia pojawi się znacznie później, aby spróbować wydestylować zawartość Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island zostanie wydana, ponieważ Activision nie skomentowało jeszcze oficjalnie tej kwestii.

Źródło: www.bing.com