Warzone: nieuchronny powrót Wyspy Odrodzenia

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Seria Call of Duty jest jedną z największych w branży rozrywkowej i od kilku lat stale się rozwija dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. Było to niezwykłe zjawisko, a Call of Duty zdołało znacznie zwiększyć swój zasięg i ewoluować poza tradycyjny gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie dodawały pikanterii i utrzymywały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa, która miała szczególnie zachęcać do szybkiej akcji i krótszych meczów.

Niestety Wyspa Odrodzenia jest już od jakiegoś czasu niedostępna, gdyż Warzone przeszło wiele zmian. Gracze mieli nadzieję na powrót tej mapy już od jakiegoś czasu, ponieważ stała się bardzo popularna ze względu na szybką akcję na małej przestrzeni, a obecnie nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło garść zmian w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian, a Raven Software ciężko pracowało, aby je zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to może nastąpić. Jednak nowy znak sugeruje, że to już wkrótce. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia, która pojawi się w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Możliwy powrót w sezonie 3

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale Wyspa Odrodzenia miała pojawić się znacznie później, aby spróbować stopniowo dostarczać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island będzie dostępna, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com