Warzone: nieuchronny powrót Wyspy Odrodzenia

Wyspa Rebirth może powrócić do Warzone w sezonie 3!

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która rozwinęła się dopiero w ostatnich latach dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. Było to nie lada fenomenem, a Call of Duty zdołało znacząco zwiększyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najpopularniejszych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była to Wyspa Rebirth, mała mapa zaprojektowana specjalnie z myślą o szybkiej akcji i krótszych grach.

Niestety Wyspa Odrodzenia była już nieobecna przez jakiś czas, gdyż Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubieńcem fanów ze względu na szybką akcję na małej przestrzeni, a teraz naprawdę nie ma nic podobnego.

Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło pewne zmiany w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian i Raven Software ciężko pracowało, aby je poprawić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to może nastąpić. Jednak nowy znak sugeruje, że to już wkrótce. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia, która pojawi się w ramach Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Wyspa Odrodzenia powróciła?

Fortune’s Keep również została dodana w ramach tego sezonu, ale Wyspa Rebirth miała pojawić się znacznie później, aby stopniowo dostarczać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island będzie dostępna, ponieważ Activision nie skomentowało jeszcze oficjalnie tej kwestii.

Źródło: www.bing.com