Warzone Nerfs Popular Gun śledzący „troski” gracza


Nowy Call of Duty: Warzone aktualizacja jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X wraz z oficjalnymi informacjami o poprawkach, które ujawniają i szczegółowo opisują wszystko, co programista Raven Software poprawił i ulepszył wraz z aktualizacją. W chwili publikacji nie jest jasne, jaki rozmiar pliku aktualizuje platforma do platformy, ale pobieranie powinno być mniejsze, biorąc pod uwagę, że sama aktualizacja nie jest pełna zmian, nie mówiąc już o nowej zawartości.

Wiemy, że w następstwie „obaw” wyrażanych przez graczy, strzelba Akimbo została w końcu osłabiona, i to w znacznym stopniu, zgodnie z wczesnymi testami. W międzyczasie deweloper wykorzystał również możliwość podglądu nadchodzących zmian w broni, takich jak nadchodzące osłabienie dla MP40.

Poniżej możesz zapoznać się z pełnymi i oficjalnymi informacjami o aktualizacji:

Poprawki błędów:

  • Naprawiono problemy z kolizjami różnych elementów w całej kalderze, umożliwiające graczom ich eksploatację/podejrzenie/strzelanie przez nie

Rozgrywka:

  • Próg gotówki umożliwiający włączenie dogrywki w trybie plądrowania został zwiększony do 2 000 000 USD, w porównaniu z 1 000 000 USD.

Bronie:

  • Chcielibyśmy poświęcić chwilę, aby omówić niektóre z naszych nadchodzących planów, a także jak zmieni się nasza filozofia balansu broni w Caldera. Będziemy szukać bardziej stopniowego podejścia do osłabień broni. Rozumiemy, że poświęcanie dużej ilości czasu broni, aby całkowicie stracić jej żywotność w nieoczekiwanym patchu balansu, może być frustrujące. Chcielibyśmy powtórzyć, że naszą gwiazdą północną jest różnorodność broni. Mając to na uwadze, uważamy za stosowne ogłosić, że w niedalekiej przyszłości wprowadzimy pewne poprawki do Lekkiego Karabinu Maszynowego Charlie (VG) i Pistoletu Maszynowego Charlie (VG) – z zamiarem zniwelowania luki między nimi. dwie Bronie i ich konkurenci. Ponadto będziemy zmniejszać to, co często określa się mianem „odrzutu wizualnego” karabinów szturmowych Vanguard. Uważamy, że pomoże to promować zdrowszą, bardziej zróżnicowaną pulę broni średniego i dalekiego zasięgu.

Załączniki:

– Korekty załączników –

» Beczka «

  • Double Barrel (VG) — Obrzyn — Prędkość ruchu zmniejszona do 1,03, z 1,04

» Profit «

  • Double Barrel (VG) — Akimbo — mnożnik obrażeń zmniejszony do 0,55, zmniejszono z 1 — mnożnik zasięgu obrażeń zwiększono do 1, zwiększono z 0,6 — prędkość ruchu zmniejszono do 0,985, zmniejszono z 1 — zwiększono rozrzut w biodrach do 1,32, z 1,28 — Akimbo Double Barrel (VG) był w stanie konsekwentnie osiągać śmiertelność na ekstremalnych odległościach. Chociaż zgadzamy się, że strzelby powinny być najbardziej śmiercionośną opcją na bliskie dystanse, kiedy ten zasięg zacznie wkraczać na terytorium pistoletów maszynowych, musimy interweniować. Może wydawać się dziwne, że usuwamy wady zasięgu obrażeń z dodatku, biorąc pod uwagę poprzednie stwierdzenia, jednak bardziej znaczące zmniejszenie jego ogólnych obrażeń sprawi, że Akimbo Double Barrel (VG) będzie mniej uciążliwy na ekstremalnych dystansach, zachowując swoją skuteczność w zwarciu .

Call of Duty: Warzone jest dostępny za darmo na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X. Więcej informacji na temat wszystkich rzeczy DORSZ, Kliknij tutaj.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=FA95192BA7084970986CEC2B51C49313&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-update-patch-notes-january-7%2F&c=11193163500922706800&mkt=fr-fr