Warzone: Najlepsze wyposażenie AX50 [Season 3]


Od czasu premiery Warzone zyskało popularność, ponieważ dało długoterminowym graczom Call of Duty smak Battle Royale z ich ulubionej serii. Warzone jest regularnie aktualizowane i w W trzecim sezonie Raven Software zdecydowało się wzmocnić karabiny snajperskie.

Karabinem snajperskim, który zyskał popularność dzięki wzmocnieniu karabinów snajperskich, był AX50. Więc jesteśmy tutaj z Najlepsze wyposażenie strefy wojennej AX50 w sezonie 3 aby upewnić się, że w pełni wykorzystasz ten niesamowity karabin snajperski. AX50 znalazł się na naszej liście 14 najlepszych karabinów snajperskich sezonu 3 Warzone.

Czytając o najlepszym wyposażeniu AX50, zapoznaj się z naszymi przewodnikami Krig 6, MP40 i NICKMERCS FFAR Warzone Loadouts. Bunkry i Krypty są ważną częścią Warzone, powinieneś wiedzieć o lokalizacji Krypt i Kodach Bunkier Warzone, aby zdobyć łup.

Jeśli wyjdziesz z gry z powodu niesławnego kodu błędu 4, możesz być szczęśliwy słysząc, że baza graczy niedawno znalazła jego poprawkę. W tym kody błędów, takie jak Vivacious, Content Package is No Longer Available, Warzone Dev Error 5476 i wiele innych zostały ostatnio naprawione przez graczy.

Związane z: Ustawienia i konfiguracja gry Shroud Warzone

AX50 stał się hitscanowym karabinem snajperskim.

Zestawy karabinów snajperskich AX50 w sezonie 3 w Warzone

Ważną rolę odgrywają w Warzone wyposażenie broni. Dzięki temu możesz doświadczyć różnych kombinacji załączników do broni. Możesz zamontować Monolityczny Tłumik na snajperze, by grać w ukryciu, lub Wzmacniacz odrzutu na SMG, aby mieć lepszą kontrolę nad swoimi sprayami. Oznacza to, że możesz mieć setki kombinacji na swojej broni, jak tylko chcesz.

Warzone Season 3 Reloaded sprawił, że AX50 jest prawie jak zepsuta broń. Chociaż nie oznacza to, że wybierasz AX50 z losowym wyposażeniem w trzecim sezonie Warzone i masz nadzieję, że zapewni ci to najlepsze wrażenia. W tym celu potrzebuje określonych dodatków, które czynią z niego bestię broni, jaką jest.

Aby uzyskać najlepsze dodatki do swojej broni, zwykle musiałbyś je testować raz za razem. Być może patrzysz na coś zupełnie innego, aby uzyskać najlepsze wrażenia z AX50.

Z tym przewodnikiem nie będziesz musiał tak jak my przygotował najlepsze wyposażenie AX50 Warzone na sezon 3.

Dobre i złe strony AX50

Ostatnia aktualizacja kupiła snajperów w meta. Co w rezultacie sprawiło, że karabin snajperski AX50 stał się jednostrzałową bronią jednozabójczą. I stał się najlepszym wyborem w nowej meta. W pewnym momencie nowej aktualizacji błąd sprawił, że broń stała się bronią typu hitscan.

Hitscan oznacza, że ​​nie będziesz musiał liczyć się z opadem pocisku podczas strzelania na duże odległości. Zamiast tego Twój celownik będzie końcowym rezultatem pocisku. Z bronią typu hitscan, twój pocisk trafi wroga, gdy tylko go wystrzelisz. W przypadku AX50 zasięg hitscanu wynosił aż 400m.

Ostatnie wzmocnienia karabinów snajperskich sprawiły, że stały się one celem dla każdego gracza w Warzone. A dzięki szybszemu cyklowi AX50 masz przewagę w bitwach snajperskich.

Pozwala mieć wyższą przewagę nawet w bitwach 2v1. Czy wiesz, że odpowiednie ustawienia mogą mieć ogromne znaczenie w walkach w Warzone? Sprawdź nasze najlepsze ustawienia Warzone na PS4 [2022] i najlepsze ustawienia Warzone na PC [2022] aby upewnić się, że niczego nie przegapisz.

Mimo to broń cofa się z powodu niskiej prędkości wylotowej. To sprawia, że ​​trudno jest go użyć podczas namierzania wrogów z ekstremalnych odległości. Ponieważ AX50 jest karabinem snajperskim typu bolt-action, będziesz musiał kryć się, odrzucając zużyty pocisk.

Najlepszy AX50 Wyposażenie w Warzone Sezon 3

W Warzone, dzięki nowej meta, masz różne opcje wyposażenia AX50. Rzecz w warzone polega na tym, że dzięki niej nie jesteś ograniczony do jednej opcji.

Z ponad 35 różnymi dodatkami, w tym dodatkami, możesz stworzyć setki różnych kombinacji. Ale nie wszystkie z nich byłyby wystarczająco dobre, aby można je było nazwać Najlepszy sezon 3 AX50 Warzone Loadout. Wymyśliliśmy więc jedne z najlepszych zestawów AX50 w Warzone.

Zestaw AX50 Warzone JGOD

Jednym z pierwszych graczy, który dowiedział się o absurdalnym błędzie hitscan, był JGOD. JGOD w tweecie podziękował firmie Symthic za poinformowanie społeczności Warzone o Hitscan. Nie minęło dużo czasu, zanim JGOD wymyślił swój własny Best AX50 Loadout.

Do wyposażenia użył następujących załączników,

Najlepsze wyposażenie strefy wojennej AX50 w sezonie 3, używane przez JGOD.
Wyposażenie AX50 JGOD.
 • Pysk: Lekki tłumik
 • Beczka: 17-calowa lufa fabryczna
 • Laser: Laser Tac
 • Magazyn: Zabójca z bronią Singuard
 • Tylny uchwyt: Punktowana taśma Grip
 • Optyczny: Optyka Cronen C480 Pro

Dlaczego to wyposażenie AX50?

To wyposażenie pokazuje, że JGOD zrozumiał AX50 i pracował nad rzeczami, których mu brakowało. Z błędem Hitscan nie ma potrzeby posiadania większej prędkości ani zasięgu pocisku. Hitscan ma stały zasięg do 400 m, co przetestował sam JGOD.

Pysk, który wybrał do tej konfiguracji, to lekki tłumik, który zapewnia ochronę przed wrogami. A ponieważ nie ma potrzeby posiadania większego zasięgu, wybrał 17-calową lufę fabryczną, ponieważ obniża ona prędkość ADS. Tac Laser i Singuard Arms Assassin Stock w tym wyposażeniu odgrywają tę samą rolę w zmniejszaniu szybkości ADS.

Następnie masz różne opcje, możesz pozwolić na to lub wybrać taśmę Stippled Grip Tape jako tylny uchwyt. A JGOD pokazuje, że Cronen C480 Pro-Optic to dobry wybór dla optyki do AX50.

Broń zapasowa

Karabin snajperski AX50 najlepiej nadaje się do walki na daleki dystans, ale jak każdy inny karabin snajperski wypada w walce na bliskim dystansie. Tak więc profesjonalni gracze Warzone lubią łączyć pistolety maszynowe ze swoimi snajperami. A jeśli chodzi o JGOD, to woli używać pistoletu maszynowego Carl Gustaf M/45.

Chociaż jest to solidna broń, wolimy używać MP40. Niedawno zrobiliśmy przewodnik na temat najlepszego wyposażenia MP40 w sezonie 3 w Warzone.

Ekwipunek

 • Śmiertelny: Noż do rzucania
 • Taktyczny: Granat ogłuszający

Jeśli chodzi o Zabójcę, JGOD lubi używać „Noża do rzucania”, aby uzyskać potwierdzone zabójstwo. Natomiast jeśli okaże się, że się zakradniesz, granat ogłuszający jest bardzo pomocny.

Profity

Według JGOD jest kilka korzyści odpowiednich dla tego wyposażenia. Te atuty sprawiają, że jest to najlepszy zestaw AX50 Warzone w sezonie 3. Korzyści wybrane przez JGOD to:

 • Profit 1: Szybka naprawa
 • Profit 2: Przesada
 • Profit 3: Amped

Profit Quick Fix zwiększa szybkość regeneracji zdrowia w Warzone. Regeneracja zdrowia działa teraz o 2 sekundy szybciej niż bez profitu. Ten profit może uratować życie w wielu scenariuszach i zapewnia, że ​​​​możesz zabezpieczyć zabójstwa jeden po drugim.

Profit Overkill pozwala ci nosić dwie podstawowe bronie. Ale nie będziesz mógł wyposażyć się w te same dwie bronie. Jako zmieniająca się fala pola bitwy w Warzone, nie wiesz, kiedy pojawia się potrzeba posiadania dwóch podstawowych broni do walki z wrogami. Więc warto mieć ten profit.

Amped Perk umożliwia przełączanie się między broniami i zwiększa szybkość przeładowania broni typu wyrzutnia. Rzadko możesz używać broni typu wyrzutnia, ale możemy zapewnić, że szybsza zmiana broni przydaje się, gdy używasz karabinu snajperskiego.

AX50 Warzone ekwipunek ukrycia

Następny jest ładunek, który wymyśliliśmy podczas testowania broni. Ponieważ mieliśmy pierwszy ładunek od JGOD, który zajmował się ADS, zaprojektowaliśmy ten drugi, aby zapewnić, że AX50 będzie miał duży zasięg. W tym celu po kilku testach z różnymi załącznikami wymyśliliśmy następujący ładunek.

Najlepsze wyposażenie AX50 w trzecim sezonie Warzone czyni go wspaniałym.
Zestaw AX50, który najlepiej nadaje się do gry z ukrycia.
 • Pysk: Tłumik monolityczny
 • Beczka: 32-calowa lufa fabryczna
 • Laser: Laser Tac
 • Magazyn: Zabójca z bronią Singuard
 • Tylny uchwyt: Punktowana taśma Grip
 • Optyczny: Termiczny podwójny zakres mocy

Dlaczego to wyposażenie AX50?

Istnieją duże szanse, że Warzone naprawi błąd Hitscan w AX50 w nadchodzących tygodniach. To może uznać snajpera za bezużytecznego dla wielu graczy. Ponieważ nie chcemy, abyś zrezygnował z AX50.

Tak więc ten zestaw AX50 Warzone na sezon 3 jest najlepszy, jeśli chodzi o duży zasięg i celność. Możesz pozostać w ukryciu podczas zdobywania eliminacji.

Tłumik monolityczny ma lepsze tłumienie dźwięku w porównaniu do tłumika lekkiego. Zwiększa również zasięg AX50. Ale waga tego tłumika wpływa na zwinność AX50.

32” Factory Barrel ponownie skupia się na zasięgu AX50, zwiększając jego prędkość wylotową. Ta dłuższa lufa ma ustabilizowane strzały, ale utrudnia mobilność AX50.

Tac Laser, Singuard Arms Assassin i Stippled Grip Tape zapewniają, że ten zestaw AX50 w Warzone sezonu 3 obniżył ADS. W ten sposób, gdy tylko zlokalizujesz wroga, wycelowanie i oddanie strzału nie potrwa długo.

Jeśli chodzi o opcjonalną przystawkę, mamy Thermal Dual Power Scope. Ten celownik termowizyjny ma dwa powiększenia 5,0x i 12,1x. Więc bez względu na to, jakie masz ekstremalne zasięgi podczas walki z wrogami lub jakie masz warunki oświetleniowe, twój snajper nie będzie przeszkodą.

Broń zapasowa

Renetti to doskonała broń dodatkowa, jeśli chodzi o snajperkę. Uważamy, że w walce wręcz nie ma lepszej broni do sparowania z AX50.

Ekwipunek

 • Śmiertelny: Claymore
 • Taktyczny: Czujnik bicia serca

Claymore jest idealny dla każdego snajpera. Ponieważ snajper musiałby stać w jednym miejscu, szukając wrogów do wyeliminowania, każdy może zakraść się za nich i zabić. Tak więc umieszczenie Claymore w bezpiecznych miejscach może się tym zająć.

Co do czujnika bicia serca, pełni on taką samą rolę jak Claymore, ale będziesz musiał od czasu do czasu go używać, aby mieć pewność, że nikt nie jest blisko ciebie. A jeśli ktoś się do ciebie zbliży, będziesz miał czas na zmianę pozycji.

Korzystanie z tych elementów wyposażenia zapewnia, że ​​możesz skupić się na eliminowaniu wrogich celów, nie martwiąc się o swoją szóstkę. Czasami te urządzenia mogą zawieść, bez względu na przyczynę. Dlatego przygotowaliśmy najlepsze ustawienia dźwięku COD Warzone, aby zapewnić, że usłyszysz kroki wroga, zanim się do ciebie zbliży.

Profity

Jeśli chodzi o profity, możesz wybrać różne profity. Każdy z nich ma swoje zalety. Zdecydowaliśmy się skorzystać z następujących korzyści.

 • Profit 1: Opanowany
 • Profit 2: Duch
 • Profit 3: Naganiacz zwierza

Profit zimnokrwisty sprawia, że ​​jesteś niewykrywalny przez systemy kierowania AI i optykę termiczną. Nadal będziesz dla nich widoczny, ale nie zostaniesz oznaczony.

Ghost Perk początkowo sprawiał, że gracz był niewykrywalny dla UAV typu killstreak, nawet jeśli się nie poruszał. Ale po ostatnim osłabieniu gracz będzie musiał przejść, aby profit zadziałał. Przydaje się to, gdy próbujesz zmienić pozycję, aby lepiej strzelać do wrogów.

Ostatni, ale nie mniej ważny profit, pozwala graczowi lokalizować wrogów, obserwując ich ślady. A kiedy jesteś snajperem, bardzo przydatna jest wiedza, gdzie wróg ukrył się podczas przeładowywania.

Informacje o łatce COD Warzone w sezonie 3 zawierają wszystkie nowe zmiany w meta broni. Teraz AX50 osiągnął szczyt popularności. Więc była potrzeba stworzyć najlepsze wyposażenie AX50 Warzone w sezonie 3.

I dostarczyliśmy 2 najlepsze ładunki. Jedna pochodzi od znanego gracza Warzone JGOD, a druga jest naszym własnym dziełem.

W przyszłym: Ustawienia Symfuhnys WarzoneŹródło : https://exputer.com/guides/best-ax50-warzone-loadout-season-3/