Warzone musi poważnie ulepszyć swoje wydarzenia w grze


Call of Duty: Warzone zawsze miał problemy, jeśli chodzi o wydarzenia w grze, często pozostawiając swoją społeczność w rozterce. Przejście mapy z oryginalnego Verdansk do wersji z 1984 roku, zbudowanej do punktu kulminacyjnego, który służył jako odległa chmura grzyba i przerywnik filmowy, a ujawnienie Call of Duty: Vanguard na początku tego miesiąca zleciło graczom, erm, strzelanie do pociągu przez 15 minut.

Jeśli chodzi o wydarzenia ograniczone czasowo, w których oferowany jest tematyczny okres treści i wyzwań, również nie ma się lepiej. Wcześniejsze LTE, takie jak Ground Fall z udziałem zestrzelonych satelitów i Polowanie na Adlera z wykorzystaniem zmienionych kontraktów Scavenger, oferowały nagrody za ukończenie zaledwie trzech stosunkowo prostych wyzwań i zostały uwzględnione tylko po to, aby wesprzeć narrację gry na ten sezon.

Widząc mapę drogową sezonu 5, miałem jednak nadzieję, że ostatnie ograniczone czasowo wydarzenie, The Numbers, będzie inne. Tajemnica otaczająca liczby zawładnęła wyobraźnią od czasu wydania oryginalnej gry Black Ops wiele lat temu, a tajemnicza pisanka z czerwonymi drzwiami i cmentarzami, które spadły kilka tygodni temu, sugerowała, że ​​może jest więcej do odkrycia.

Ale, jak zapewne wszyscy już wiecie, tak nie jest. Chociaż w Warzone jest aż dziewięć wyzwań, aby zdobyć główną nagrodę w postaci nowej broni do walki wręcz Dual Sai, ich ukończenie jest żałośnie niewyobrażalne, pracochłonne i niesatysfakcjonujące. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść do każdej z dziewięciu mobilnych stacji nadawczych, stanąć obok nich i posłuchać transmisji. To wszystko – nie musisz walczyć z innymi graczami, bronić stacji nadawczych ani łamać kodów – wystarczy stać i ładnie wyglądać.

Co jest denerwujące, to to, że w Black Ops Cold War wyzwania dla The Numbers są znacznie bardziej wciągające i wymagające, chociaż wprawdzie zmieniają się w drugą stronę, ponieważ nie mają nic wspólnego z narracją wydarzenia, tak jak robią to Warzone.

Ponieważ Fortnite nadal olśniewa branżę wydarzeniami, które organizuje w grze, a Apex Legends kontynuuje swoją przyzwoitą formę dzięki sezonowym wydarzeniom (oczywiście pomijając obecne problemy z serwerem nękające wydarzenie w sezonie 10), Warzone odchodzi coraz dalej za.

Aktualizacje list odtwarzania i nowe tryby, takie jak Żelazne Próby, pomagają zachować świeżość, więc nie ma tu większego niebezpieczeństwa masowego exodusu. Ale jeśli chodzi o spełnianie oczekiwań graczy w wydarzeniach na żywo lub w ograniczonym czasie, Warzone zawsze było dość straszne. Lenistwo w wykonaniu Liczb, które miało tak duży potencjał, by stać się wypełnionym jajkami wielkanocnymi, tajemniczym i wciągającym wydarzeniem, również martwi mnie o sezon 6.

Ponieważ Raven Software nieuchronnie przygotowuje się do przygotowania Warzone do integracji z Vanguard i nową mapą wyspy na Pacyfiku, nie oczekuj, że era zimnej wojny Black Ops w Warzone zakończy się rozkwitem. Liczby są rozczarowujące, ale obawiam się, że na horyzoncie pojawiają się jeszcze bardziej nijakie wydarzenia. A kiedy w końcu dojdzie do momentu, w którym pożegnamy się z Verdansk i wyruszymy na Pacyfik, szykuję się na to, że będę tak rozczarowany, jak bezsensownie wrzucałem rakiety do tego pociągu zaledwie kilka tygodni temu.

Mam nadzieję, że się mylę, ale właśnie tam widzę, że sprawy zmierzają. Jestem pewien, że w miarę jak coraz więcej zasobów trafia do Warzone przez Activision i Raven, w końcu zobaczymy poprawę w tym obszarze. Ale czy to nastąpi wystarczająco szybko, aby Verdansk był odpowiedni i niezapomniany? Wątpię.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Warzone musi poważnie ulepszyć swoje wydarzenia w grze”,”type”:”feature”,”category”:”call-of- duty-warzone”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Activision”,”genre”:”Survival”,”title”:”Call of Duty: Warzone” ,”gatunki”:[„Survival”,”FPS”,”Free to Play”]}}}}Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BD7A09CEC64147AA87D0BFB3808A1440&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fcall-of-duty-warzone%2Fimprove-events&c=10161896635712525753&mkt=fr-fr