Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która rozrosła się dopiero w ostatnich latach dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. To było niezłe zjawisko, a Call of Duty zdołało ogromnie rozszerzyć swój zasięg i ewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa zaprojektowana specjalnie, aby zachęcać do szybkiej akcji i krótszych meczów.

Niestety, Wyspy Odrodzenia nie ma już od jakiegoś czasu, gdyż Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od jakiegoś czasu mieli nadzieję na powrót tej karty, ponieważ stała się ona ulubienicą fanów ze względu na szybką akcję na bliskim dystansie, a obecnie nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło garść zmian w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian i Raven Software ciężko pracowało, aby to naprawić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to może nastąpić. Jednak nowy znak sugeruje, że to już wkrótce. Dataminerzy odkryli odniesienia do Wyspy Odrodzenia, która pojawi się w ramach Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

WYSPA ODRODZENIA MOŻE POWRÓCIĆ W SEZONIE 3

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale Wyspa Odrodzenia miała pojawić się znacznie później, aby spróbować dostarczać zawartość do Warzone etapami. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island zostanie wydana, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com