Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która rozrosła się dopiero w ostatnich latach dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. To fenomen Call of Duty, któremu udało się ogromnie rozszerzyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa zaprojektowana specjalnie, aby zachęcać do szybkiej akcji i krótszych meczów.

Jednakże Wyspy Odrodzenia nie było już od jakiegoś czasu, kiedy Warzone dostrzegło wiele zmian. Gracze od jakiegoś czasu mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubioną mapą fanów ze względu na szybką akcję w zwarciu, a nic podobnego jeszcze nie istnieje.

Potencjalny powrót Wyspy Odrodzenia w sezonie 3

Call of Duty: Warzone Sezon 2 przyniósł pewne zmiany w formule, ale gracze byli zmieszani co do tych zmian. Twórcy potwierdzili, że mapy takie jak Rebirth Island powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Jednak nowy znak może wskazywać, że to już wkrótce. Dataminerzy odkryli odniesienia do Wyspy Odrodzenia jako części sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

W tym sezonie do gry dodano także Fortune’s Keep, ale Rebirth Island miała pojawić się później, aby spróbować dostarczyć zawartość dla Warzone w sposób rozłożony w czasie. Na razie nie wiemy, kiedy Rebirth Island zostanie wydany, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com