Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Warzone może wkrótce planować powrót Wyspy Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może w najbliższej przyszłości przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która rozrosła się dopiero w ostatnich latach dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. To prawdziwy fenomen, a Call of Duty zdołało znacząco zwiększyć swój zasięg i wykroczyć poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy.

Niestety, Wyspy Odrodzenia już od jakiegoś czasu nie można znaleźć, a Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję, że mapa powróci, ponieważ jest popularna ze względu na akcję na bliskim dystansie i krótsze mecze. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło garść zmian w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian i Raven Software ciężko pracowało, aby je naprawić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy. Jednak nowa wskazówka sugeruje, że może to nastąpić bardzo szybko. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że nastąpi to podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Oczekiwanie na powrót Wyspy Odrodzenia

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale powrotu Wyspy Odrodzenia spodziewano się później, aby utrzymać zainteresowanie Warzone. Na ten moment nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island powróci, a Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com