Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która rozrosła się dopiero w ostatnich latach dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła też jako wstęp do szerszej serii. To było niezłe zjawisko, a Call of Duty zdołało znacznie zwiększyć swój zasięg i ewoluować poza typowy gatunek gier typu Battle Royale.

Tryby takie jak Odrodzenie urozmaicały grę i utrzymywały dynamikę gracza. Jedna z najbardziej lubianych map w grze została wydana wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth, mała mapa zaprojektowana specjalnie w celu zachęcania do szybkiej akcji i krótszych meczów. Niestety, Wyspa Odrodzenia zniknęła na jakiś czas, ponieważ Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót mapy, ponieważ stała się ona bardzo popularna ze względu na szybką akcję w zamkniętej przestrzeni, a obecnie nie ma nic podobnego.

Możliwy powrót Wyspy Odrodzenia w sezonie 3

Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło garść zmian w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian, a Raven Software niestrudzenie pracowało, aby to naprawić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to może nastąpić. Nowa wskazówka może jednak sugerować, że stanie się to wkrótce.

Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia, która pojawi się w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Fortune’s Keep również została dodana w ramach tego sezonu, ale spodziewano się, że Wyspa Odrodzenia pojawi się znacznie później, aby spróbować wydestylować zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island ukaże się, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com