Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia.

Call of Duty: Warzone może w najbliższej przyszłości przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która w ciągu ostatnich kilku lat stale się rozwijała dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do większej serii. Było to nie lada fenomenem i Call of Duty zdołało znacznie poszerzyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth, mała mapa mająca na celu zachęcanie do szybkiej akcji i krótszych gier.

Niestety, Wyspa Odrodzenia zniknęła już na jakiś czas, podczas gdy Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od jakiegoś czasu mieli nadzieję na powrót tej karty, ponieważ stała się bardzo popularna ze względu na swoją szybką akcję na bliskim dystansie, a obecnie nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku z pewnymi zmianami w formule. Gracze nie byli zadowoleni z wielu z tych zmian, a Raven Software ciężko pracowało, aby je zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to może nastąpić. Jednak nowa wskazówka może sugerować, że może to nastąpić nieuchronnie. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Wyspa Odrodzenia może powrócić w sezonie 3

Fortune’s Keep również została dodana w ramach tego sezonu, ale oczekiwano, że Wyspa Rebirth pojawi się znacznie później, aby regularnie dostarczać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island zostanie uruchomiona, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com