Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych serii rozrywkowych, która w ostatnich latach stale się rozwija dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone.

Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. Było to nie lada fenomenem, a Call of Duty zdołało znacząco zwiększyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale.

Tryby takie jak Odrodzenie dodały pikanterii i utrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa zaprojektowana specjalnie, aby zachęcać do szybkiej akcji i krótszych meczów.

Niestety, Wyspy Odrodzenia już dawno nie ma, natomiast Warzone doczekało się wielu zmian. Gracze od jakiegoś czasu mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubienicą fanów ze względu na szybką akcję na bliskim dystansie, a teraz nie ma nic podobnego.

Potencjalny powrót w sezonie 3

Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i wprowadziło kilka zmian w formule. Gracze nie byli zadowoleni z wielu rzeczy, a Raven Software ciężko pracowało, aby rozwiązać te problemy. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Jednak nowy znak może sugerować, że to już wkrótce.

Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia, która pojawi się w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Fortune’s Keep również została dodana w tym sezonie, ale Wyspa Rebirth miała pojawić się znacznie później, aby zapewnić zawartość dla Warzone etapami. W tej chwili nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island zostanie wydana, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com