Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która rozrosła się dopiero w ostatnich latach dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. To prawdziwy fenomen, a Call of Duty zdołało znacząco zwiększyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa zaprojektowana specjalnie w celu zachęcania do szybkiej akcji i krótszych meczów.

Gracze od dawna prosili o powrót Wyspy Odrodzenia

Niestety Wyspa Odrodzenia zniknęła na jakiś czas, ponieważ Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona bardzo popularna ze względu na szybką akcję w zamkniętej przestrzeni, a obecnie nie ma nic podobnego. Premiera Call of Duty: Warzone 2 w 2022 roku wprowadziła kilka zmian w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian, a Raven Software ciężko pracowało, aby je zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Jednak nowa wskazówka sugeruje, że już wkrótce. Dataminerzy odkryli odniesienia do nadchodzącej Wyspy Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu

Fortune’s Keep również została dodana w ramach tego sezonu, lecz oczekiwano, że Wyspa Odrodzenia zacznie regularnie uzupełniać zawartość dla Warzone znacznie później. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy zostanie dodana Wyspa Rebirth, ponieważ Activision nie skomentowało jeszcze oficjalnie tej kwestii.

Źródło: www.bing.com