Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Warzone: prawdopodobny powrót Wyspy Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może w najbliższej przyszłości przywrócić Wyspę Odrodzenia. Seria Call of Duty jest jedną z największych w branży rozrywkowej i w ostatnich latach nadal się rozwija dzięki wydzieleniu bezpłatny Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako wstęp do głównej serii. Call of Duty zdołało znacząco poszerzyć swój zakres i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Mody lubią renesans dodał pikanterii i podtrzymał dynamikę graczy. Jednak od jakiegoś czasu nie było jednej z najbardziej ukochanych map, Wyspy Odrodzenia.

Wyspa Odrodzenia to mały plac zabaw zaprojektowany specjalnie z myślą o zachęcaniu do szybkiej akcji i krótszych zabaw. Niestety tej mapy nie było już od jakiegoś czasu, natomiast Warzone doczekało się wielu zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubioną mapą fanów ze względu na szybką akcję w ograniczonej przestrzeni, a obecnie nie ma nic podobnego. Wydane w 2022 roku Call of Duty: Warzone 2 niosło ze sobą kilka zmian w formule, które nie zostały dobrze przyjęte przez graczy.

Od tego czasu Raven Software ciężko pracowało nad wprowadzeniem zmian i potwierdziło, że mapy takie jak Rebirth Island powrócą, chociaż nie określili dokładnie, kiedy to nastąpi. Nowy znak może jednak sugerować, że powrót karty jest bliski. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że powróci w aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale oczekiwano, że Wyspa Odrodzenia powróci później, aby nadal zasilać zawartość Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Wyspa Rebirth powróci, ponieważ Activision nie wydało jeszcze żadnego oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com