Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Możliwy powrót Wyspy Odrodzenia w Warzone

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych franczyz rozrywkowych, która w ostatnich latach stale się rozwija, dzięki darmowej wersji Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. To był fenomen, a Call of Duty zdołało znacznie zwiększyć swój zasięg i ewoluować poza typowy gatunek Battle Royale.

Niestety Wyspy Odrodzenia już dawno nie ma, natomiast Warzone doczekało się wielu zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubieńcem fanów ze względu na szybką akcję w ciasnych środkach pola, a teraz naprawdę nie ma nic podobnego.

Premiera Call of Duty: Warzone 2 w 2022 roku wprowadziła pewne zmiany w formule. Gracze nie byli entuzjastycznie nastawieni do wielu z tych zmian, a Raven Software ciężko pracowało, aby to naprawić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to może nastąpić.

Nieuchronny powrót Wyspy Odrodzenia

Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia, która pojawi się w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Fortune’s Keep również została dodana w ramach tego sezonu, ale oczekiwano, że Wyspa Rebirth pojawi się znacznie później, aby regularnie dostarczać zawartość dla Warzone. W tej chwili nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island zostanie wydana, ponieważ Activision nie wydało jeszcze żadnych oficjalnych komentarzy w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com