Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Możliwe ponowne pojawienie się Wyspy Odrodzenia w Warzone!

Call of Duty: Warzone może wkrótce ponownie wprowadzić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która rozrosła się dopiero w ostatnich latach dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako wstęp do głównej serii. To był prawdziwy fenomen, a Call of Duty zdołało znacząco zwiększyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie dodały pikanterii i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth, mała mapa mająca zachęcać do szybkiej akcji i krótszych gier.

Jednakże Wyspy Odrodzenia nie było już od jakiegoś czasu, podczas gdy Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od jakiegoś czasu mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubienicą fanów ze względu na szybką akcję w zwarciu, a obecnie nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku z kilkoma zmianami w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian, a Raven Software ciężko pracowało, aby je zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Rebirth Island powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Nowy sygnał może jednak sugerować, że wkrótce tak się stanie.

Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że powróci w aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca. W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale oczekiwano, że Wyspa Rebirth powróci znacznie później, próbując stopniowo udostępniać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Wyspa Rebirth zostanie udostępniona, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com