Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Powrót Wyspy Odrodzenia do Warzone?

Call of Duty: Warzone może w najbliższej przyszłości ponownie zobaczyć Wyspę Rebirth. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która w ciągu ostatnich kilku lat stale się rozwijała dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako wstęp do głównej serii. Było to nie lada fenomenem, a Call of Duty zdołało znacznie zwiększyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenia urozmaicały grę i utrzymywały dynamikę wśród graczy.

Niestety Wyspy Odrodzenia już dawno nie ma, a Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od jakiegoś czasu mieli nadzieję na powrót tej karty, ponieważ stała się popularna ze względu na szybką akcję na małej przestrzeni i naprawdę nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło pewne zmiany w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian i Raven Software ciężko pracowało, aby je naprawić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to może nastąpić.

Bliski powrót

Jednak nowy sygnał sugeruje, że może to nastąpić już wkrótce. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia, która pojawi się w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca. WYSPA REBIRTH MOŻE POWRÓCIĆ W SEZONIE 3! 🚨 Dataminerzy znaleźli pliki gry odwołujące się do „s3_rebirth” po dzisiejszej aktualizacji do MW3 i Warzone

Fortune’s Keep również została dodana w ramach tego sezonu, ale Wyspa Odrodzenia miała pojawić się znacznie później, próbując przekazać zawartość kanału Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island zostanie wydana, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com