Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która w ostatnich latach urosła jeszcze bardziej dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do większej serii. To zjawisko, które znacznie rozszerzyło swój zasięg i wyewoluowało poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedną z najpopularniejszych map w grze jest Wyspa Rebirth, mała mapa zaprojektowana specjalnie tak, aby zachęcać do szybkiej akcji i krótszych meczów.

Niestety Wyspa Odrodzenia zniknęła na jakiś czas, ponieważ Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od jakiegoś czasu mieli nadzieję na powrót tej karty, ponieważ jest popularna ze względu na szybką akcję z bliskiej odległości, a obecnie nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło pewne zmiany w formule. Gracze nie byli zadowoleni z wielu rzeczy, a Raven Software ciężko pracowało, aby to zmienić. Potwierdzili, że mapy takie jak Rebirth Island powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi.

Znaki sugerują rychły powrót Wyspy Odrodzenia

Jednak nowy znak może sugerować, że może to nastąpić nieuchronnie. Administratorzy danych odkryli odniesienia do Wyspy Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale Wyspa Odrodzenia miała pojawić się znacznie później, aby spróbować wydestylować zawartość dla Warzone. Na razie nie wiemy, kiedy Rebirth Island ukaże się, gdyż Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com