Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która rozrosła się dopiero w ostatnich latach dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. Było to niezwykłe zjawisko, a Call of Duty zdołało znacząco zwiększyć swój zasięg i ewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth, mała mapa mająca na celu zachęcanie do szybkiej akcji i krótszych meczów.

Niestety, Wyspy Odrodzenia nie ma już od jakiegoś czasu, gdyż Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od jakiegoś czasu mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubienicą fanów ze względu na szybką akcję w zwarciu, a obecnie nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło pewne zmiany w formule. Gracze nie byli zadowoleni z niektórych z tych zmian i Raven Software ciężko pracowało, aby je zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi.

Nowy sygnał może jednak sugerować, że stanie się to już wkrótce. Eksploratorzy danych odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że stanie się to podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

🚨 WYSPA ODRODZENIA MOŻE POWRÓCIĆ W SEZONIE 3! 🚨

Eksploratorzy danych znaleźli pliki gry odwołujące się do „s3_rebirth” po dzisiejszej aktualizacji dla MW3 i Warzone 👀 pic.twitter.com/CpZQ8yrdt0 — ModernWarzone (@ModernWarzone) 7 lutego 2024 r.

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale oczekiwano, że Wyspa Rebirth pojawi się znacznie później, aby nadal dostarczać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island ukaże się, gdyż Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com