Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Wyspa Rebirth: wkrótce powróci do Warzone?

Call of Duty: Warzone może w najbliższej przyszłości przywrócić Wyspę Odrodzenia. Seria Call of Duty jest jedną z największych w branży rozrywkowej i w ostatnich latach stale się rozwija dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako wstęp do głównej serii. To fenomen, a Call of Duty zdołało znacznie rozszerzyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie dodały pikanterii i utrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa zaprojektowana specjalnie w celu zachęcania do szybkiej akcji i krótszych meczów.

Niestety, Wyspy Odrodzenia nie było już od jakiegoś czasu, podczas gdy Warzone doczekało się wielu zmian. Gracze mieli nadzieję na powrót tej mapy już od jakiegoś czasu, ponieważ stała się ona ulubioną mapą fanów ze względu na szybką akcję w zwarciu, a obecnie nie ma nic podobnego.

Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i przyniosło pewne zmiany w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian, a Raven Software ciężko pracowało, aby to naprawić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Jednak nowy znak może sugerować, że to już wkrótce. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia, która pojawi się w ramach Sezonu 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Nieuchronny powrót Wyspy Odrodzenia?

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale oczekiwano, że Wyspa Rebirth powróci znacznie później, aby stopniowo dostarczać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island zostanie wydana, ponieważ Activision nie wydało jeszcze żadnych oficjalnych komentarzy w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com