Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Ogłoszono powrót Wyspy Odrodzenia do Warzone

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która w ostatnich latach stale się rozwija dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się niesamowitą popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. Call of Duty zdołało znacząco poszerzyć swój zakres i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy.

Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth, mała mapa mająca na celu zachęcanie do szybkiej akcji i krótszych gier. Niestety, Wyspa Odrodzenia zniknęła na jakiś czas, gracze od dawna mieli nadzieję na jej powrót, ponieważ stała się ulubioną mapą ze względu na szybką akcję w ograniczonej przestrzeni, a obecnie nie ma nic podobnego.

Nieuchronny powrót w sezonie 3

Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku z kilkoma zmianami w formule. Gracze nie byli zadowoleni z wielu z tych zmian, a Raven Software ciężko pracowało, aby je zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Jednak nowy znak może sugerować, że to już wkrótce. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że powróci w aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale oczekiwano, że Rebirth Island powróci znacznie później, aby spróbować wydestylować zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Wyspa Rebirth powróci, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com