Warzone może obniżyć ceny wyposażenia


Zrzuty wyposażenia, najdroższy zakup od Call of Duty: Warzone Kup Stacje, wkrótce może być trochę taniej. Strefa wojny deweloper Raven Software drażnił się w tym tygodniu, że rozważa ten pomysł w ankiecie przedstawionej graczom, aby zobaczyć, co sądzą o przyszłej zmianie. Opierając się na tym teście i obecnym nastroju wyrażonym w sondażu, wydaje się, że jest to przyzwoita możliwość, że ceny zostaną obniżone raczej wcześniej niż później.

Ankieta, o której mowa, została udostępniona za pośrednictwem Twittera z Raven Software, przypominając graczom najpierw, jak wszystko działało w trybie Titanium Trials: Endurance, który zbiegł się z crossoverem Terminator. W tym Strefa wojny doświadczenie, zrzuty wyposażenia zakupione przez Buy Stations na początku były dość drogie, ale w miarę trwania meczu stawały się coraz tańsze. Raven Software wydaje się starać porzucić tę pierwszą część i po prostu sprawić, by Loadouty były tańsze w każdym kręgu tradycyjnego trybu battle royale gry.

W oparciu o dotychczasowe wyniki ankiety gracze są za tym również. W momencie publikacji oddano 20 727 głosów, przy czym prawie 75% respondentów za obniżeniem cen. Około 25% graczy, którzy wybrali drugą opcję, stwierdziło, że „wyposażenie jest zdobywane!” ale pod tym względem zdecydowanie stanowią mniejszość.

Oprócz złośliwości i wyników przedstawionych do tej pory w ankiecie, ma sens, że Raven Software może zrobić coś takiego w bieżącym sezonie Strefa wojny. To dlatego, że ten sezon został reklamowany jako „ostatni sezon dla Call of Duty: Warzonew informacjach o łatce i tym podobnych prowadzących do wydania piątego sezonu. W czasie, gdy gracze mogą wyczekiwać następnej premiery Call of Duty, zamiast koncentrować się na bieżącym doświadczeniu, zmniejszenie kosztów wyposażenia może się skończyć część ostatniego pośpiechu, aby gracze zainwestowali w tym sezonie.

Oczywiście, Strefa wojny tak naprawdę nie kończy się po zakończeniu tego sezonu, biorąc pod uwagę, że jest jeszcze więcej do zrobienia Call of Duty: Modern Warfare 2. Czy nazywasz to Warzone 2, Warzone 2.0czy coś innego, zdecydowanie więcej tego doświadczenia battle royale nadchodzi, gdy Activision już przygotowuje grunt pod ujawnienie „przyszłości Strefa wojny” 15 września.

Raven Software najprawdopodobniej powie w ciągu najbliższych kilku dni, czy podjęto decyzję dotyczącą zmian w Buy Station, więc spodziewaj się, że nieuniknione wyniki tej ankiety zostaną wkrótce potwierdzone.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/call-of-duty-warzone-lower-loadout-prices/