Warzone Mobile wyjdzie? – Destruktoid


Odpowiedź jest nieco mglista

Call of Dutytryb Battle Royale, znany również jako Strefa wojny, szturmem podbił świat od czasu swojej premiery kilka lat temu w 2020 roku. Chociaż gra jest dostępna na prawie każdej możliwej platformie, wciąż jest jedna, której wyraźnie brakuje: mobilna. Może to być nieco frustrujące dla graczy, którzy lubią grę na swoich telefonach, ale ważne jest, aby pamiętać, że dopasowanie gry tak solidnej i złożonej jak Call of Duty: Warzone to nie lada wyczyn, nawet dla firmy tak dużej jak Activision.

Mając to na uwadze, wiemy to na pewno Strefa wojny zmierza na urządzenia mobilne — tyle potwierdzono we wrześniu 2022 r. Oficjalne szczegóły dotyczące daty premiery były nieco niejasne, przynajmniej Activision nie trzymało nas całkowicie w ciemności. Oto wszystko, co wiemy do tej pory.

Kiedy wychodzi?

Wszyscy zadają sobie pytanie: kiedy dokładnie możemy się spodziewać Call of Duty: Warzone być dostępny na platformach mobilnych? Krótka odpowiedź brzmi: gdzieś w 2023 roku. Chciałbym żartować, ale jak dotąd wszystko, co nam dali, to okres w ciągu 12 miesięcy. Biorąc pod uwagę ogólne ogłoszenie, zakładam, że gra faktycznie zostanie wydana w drugiej połowie roku.

Gdyby zespół po prostu dopracowywał projekt w tym momencie, prawdopodobnie byłby w stanie dać nam miesiąc lub przynajmniej sezonowe okno na wydanie, ale oczywiście tak nie jest. Jeśli gra nie jest jeszcze w końcowej fazie rozwoju, prawdopodobieństwo, że spadnie w pierwszej połowie roku, byłoby dość niewielkie. Aby być uczciwym, jest to całkowicie spekulatywny komentarz. Twoje domysły są równie dobre jak moje.

Czekaj, możesz grać w Australii?

Powiedzieć ci, że w tym momencie nikt nie może grać w tę grę, byłoby kłamstwem, a nie chcę cię okłamywać, czytelniku. Jeśli zdarzy ci się mieszkać w australijskim regionie świata, gratulacje, masz do niego dostęp Mobilne Call of Duty: WarzoneEdycja limitowana. Oficjalny wpis na blogu z Mobilna Strefa Wojny zespół opisuje limitowaną wersję jako:

„Wersja w toku, która pozwala nam otworzyć grę dla znacznie większej publiczności niż nasza pierwotna zamknięta alfa i w rzeczywistym środowisku, jednocześnie zachowując ją na tyle małą, aby z łatwością testować mecze i postępy, znajdować i naprawiać błędy , a także zbieraj opinie i spostrzeżenia na temat wszystkich aspektów gry”.

Limitowane wydanie w Australii rozpoczęło się 30 listopada 2022 r. i wydaje się, że będzie kontynuowane aż do oficjalnej premiery gry. Post sugerował również, że inne regiony będą miały dostęp do własnych limitowanych wersji w miarę rozwoju, ale nie ma jeszcze szczegółów na temat tego, które regiony będą pierwsze, ani kiedy mogą nastąpić te inne spadki.

Sprawdź koniecznie Call of Duty blogi lub tzw Mobilne Call of Duty: Warzone konta w mediach społecznościowych aby uzyskać aktualne informacje i zachować wiarę, że wkrótce będziemy mogli w nią zagrać.

Noelle Warner

Edytor funkcji

Źródło : https://www.destructoid.com/when-does-call-of-duty-warzone-mobile-come-out/