Warzone Mobile: wszystko o grze krzyżowej i postępie międzyplatformowym

Call of Duty: Warzone Mobile to ulubiona gra wśród graczy mobilnych, ale co z użytkownikami konsol i komputerów PC? Dowiedz się wszystkiego, co wiemy o wieloplatformowych możliwościach gry Battle Royale.

Kultowe mapy i kompatybilność między platformami

Gracze Warzone Mobile mogą cieszyć się dobrze znanymi mapami Verdansk i Rebirth Island. Oprócz tych dwóch map typu Battle Royale, gra mobilna zawiera także kilka klasycznych map dla wielu graczy CoD, takich jak Shipment, Shoot House i Scrapyard. Powstaje zatem pytanie, czy możliwe jest cieszenie się tymi ikonicznymi środowiskami z graczami na innych platformach.

Warzone Mobile to gra przeznaczona wyłącznie na urządzenia mobilne, co oznacza, że ​​nie jest kompatybilna między platformami z komputerami PC, PS5, PS4, Xbox One i Xbox Series X/S. Istnieje jednak kompatybilność między systemami Apple i Android, ale jest to jedyny dostępny rodzaj gry krzyżowej.

Kompatybilność między postępami w Warzone Mobile

Warzone Mobile nie obsługuje rozgrywki międzyplatformowej, ale gra oferuje kompatybilność między postępami. Poziomy graczy i broni zdobyte w grach takich jak MW3 i Warzone zostaną przeniesione do Warzone Mobile. Wszystkie doświadczenia graczy, postępy w przepustce bojowej, pakiety sklepu i listy znajomych są również wspólne dla trzech tytułów.

Obsługa kontrolerów w Warzone Mobile

Warzone Mobile obsługuje także kontrolery. Activision nie ujawniło, jak korzystać z kontrolera w Warzone Mobile, ale spodziewamy się, że konfiguracja będzie działać podobnie jak w CoD Mobile. Gracze konsolowi będą mogli korzystać ze swoich kontrolerów PlayStation lub Xbox. Istnieją również inne kontrolery przeznaczone specjalnie do gier mobilnych.

Źródło: www.bing.com